Loris Parfüm Kullananlar

Hasret

Üye
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
15
Çözümler
1
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
İstanbul
loris-parfum-kullananlar.jpg


Günümüzde en çok kullanılan açık parfümlerden biri olan Loris parfüm, birçok kullanıcı tarafından beğenilmektedir. Loris parfümün fiyatı uygundur ve kokusu da oldukça güzel denmektedir. Üstelik kalıcılığıyla da ilgili güzel yorumlar yapılmaktadır. Bu parfümü kullananların büyük bir kısmı, parfümü kullandıktan sonra, uzun süren kalıcılığından memnun gözükmektedir. Ayrıca birçok parfüm çeşidiyle kullanıcıları kendine hayran bırakmaktadır. Çok kaliteli bir parfüm olduğu da gelen yorumlar arasındadır. Bu yorumların yanı sıra, kullananlar tarafından olumsuz yorumlar da yapılabilmektedir. Kokusunu yeterince güzel bulmadıklarını ve parfümün kalıcılığının olmamasından şikâyetçi olan kullanıcılarda mevcuttur.

En Çok Satan Loris Kadın Parfümleri​

Loris parfüm her geçen yıl kendini geliştirerek, birçok ürünü piyasaya sunmaktadır. Geçtiğimiz yıla baktığımızda en çok satışın gerçekleştiği Loris kadın parfüm çeşitlerini sizler için araştırdık ve bu yazımızda açıklıyoruz. İşte en çok tercih edilen kadın parfümleri;
  • K-25, en çok sevilen ve tercih edilen parfümlerdendir. Kullandığınız anda teninizde ferahlık ve yumuşaklık hissi yaşayabilirsiniz. Bu parfümün mucizesi, içerisinde bulunduğu muhteşem çiçekler ve meyvelerin özünde saklıdır.
  • K-35, çiçeksi kokuların vazgeçilmezi olan bu parfümün kokusu, romantizmi yakalayabilmenizi sağlıyor. Sizde çiçek kokularından hoşlanıyor ve size çok yakıştığını düşünüyorsanız, bu parfümü mutlaka denemelisiniz.
  • K-119, kullanıldığı anda insanı mutluluk veren bir parfümdür. Kadınların favorileri arasında yer almıştır. Çiçek kokularının ve vanilyanın birleşim kokusuna bayılacaksınız.
  • K-001, şekerli koku sevenlerin vazgeçilmez tercihi olabilir. Kışkırtan ve dikkat çeken bir his uyandıran kokudur. Kullanımdan itibaren uzun süreli kalıcılık sağlıyor.
  • K-007, yaz kokusu olan bu parfümün içeriği sizi ve çevrenizdekileri yakında etkileyecektir. İçerdiği maddeler sayesinde duygularınızı ön plana çıkarır, aşk insanı olduğunuzu gösterir.
  • K-009, eşi benzeri olmayan bu koku sayesinde büyüleyici görünebilirsiniz. Kadınsı koku olması tercih edilme nedenlerinden biridir.
  • K-011, etrafınızda bulunanları cezbedecek kadar etkili olan bu parfüm, teninize değdiği an itibariyle sizi tamamlayacak. Yaz kokusu olarak kullanılabilir.
Peki, Loris parfümlerinden siz hangi kokuyu beğenerek kullanıyorsunuz? Markanın parfümleri hakkındaki görüş ve düşünceleriniz neledir? Tüm bu soruları cevaplamak için sayfa devamında bulunan yorum bölümünü kullanabilirsiniz.
 

Benzer konular

AyDan

Üye
Katılım
5 Ara 2021
Mesajlar
19
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
adana
Ben uzun süre kullandım ama fiyatların yükselmesinden dolayı kullanmayı bıraktım. MAD markasını kullanıyorum ve çok memnunum. Ama Loris markasında olan kokuların çoğunu bulmakta zorlanıyorum. Eğer Loris kullanmak isterseniz gözü kapalı alın kullanın derim.
 
Katılım
15 Ocak 2022
Mesajlar
19
Çözümler
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
Uzun yıllar bende bu markayı kullanıp daha sonradan DP markasına geri dönüş yaptım. Eskisi gibi kalıcı gelmediği için değiştirmek zorunda kaldım. Yoksa fiyatına göre piyasada alınabilecek en iddialı marka desem yeridir.
 
Üst