Loris Parfümleri Kalıcı mı?

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
37
Çözümler
1
Tepkime puanı
8
Puanları
8
Loris Parfümleri Kalıcı mı?


Loris markasının ürettiği kokular orijinal markaların kokularıyla birebir aynıdır. Hatta çoğu insan iki marka arasındaki koku farkını anlamayacaktır bile. Koku konusunda bu kadar başarılı olan bir markanın kokularının kalıcılığı da en az orijinalleri ile aynıdır. Açık parfüm oldukları için insanlar kalıcılık seviyelerinin düşük olduğunu düşünse de çoğu Loris parfümü orijinalinden hem daha kalıcı hem daha güzel kokmaktadır. Üstelik orijinal parfümün çok daha ucuz fiyatına satılmaktadır. Mağazalarında her bir markanın kendine ait kodu bulunur. Bu kod sayesinde de istediğiniz markaya ait parfümü kısa sürede bulup satın alabilirsiniz.

En Kalıcı Loris Parfümleri Hangileridir?​

Loris mağazalarında hem erkek hem kadın parfümleri bulunur. Bu parfümlerin hepsinin belirli bir kalıcılık seviyesi vardır. Bu parfümler koku da ne kadar orijinal parfümün kokusunu yakalamayı başarmışsa kalıcılık seviyesinde de bu başarıyı göstermiştir. En kalıcı, en güzel erkek parfümlerine ise Loris mağazasına girip E19, E22- E82, E197, E220, E225, E226 kodlarıyla ulaşabilirsiniz.

Erkekler kadar kadınların da parfümlerinde kalıcılık aradığı şüphesiz bir gerçektir. En kalıcı ve güzel kokan parfümlere ise K258, K266, K168, K136, K095, K037, K07kodlarıyla ulaşabilirsiniz. Bu kodların her biri farklı ünlü markalara ait ve kalıcılıkları yüksek parfümlerdir. Hem kaliteli hem güzel hem de kalıcı olan bu parfümlerin ücreti ise oldukça düşük bir seviyededir.

Sizce Loris markalı parfümlerden hangisi kalıcı? Daha önceden herhangi bir kokusunu kullanıp deneyimlerinizi ve kullandığınız parfümün kodunu yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.
 

Benzer konular

Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
36
Çözümler
2
Tepkime puanı
12
Puanları
0
Konum
İstanbul
Loris parfümleri ilk kullanımdan 3 saat sonra koku etkisini kaybediyor. Bu yüzden D&P markası bana göre daha mantıklı geliyor. Çünkü fiyat ortalamaları neredeyse aynı ama DP parfümlerin esansları daha kaliteli olduğu için uzun süreli kalıcılık sağlıyor. Loris'in koku seçeneği çok ama esans kalitesini yükseltmesi gerekiyor. Kalıcılık konusunda benim gözümde sınıfta kalır.
 
Üst