Maydanoz Diyeti Nasıl Yapılır?

Admin

Yönetici
Katılım
23 Nis 2021
Mesajlar
79
Çözümler
2
Tepkime puanı
28
Puanları
8
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.kadinasor.com
Maydanoz Diyeti Nasıl Yapılır?


Yaz ayları gelmeye başlarken, fazla kilosu olan herkes diyet yapmaya başladı. Bu diyetler arasında en etkili olan ve bu nedenle en çok rağbet gören diyet de maydanoz diyetidir. Maydanoz diyeti karın ve göbek çevresinde bulunan yağların yakılmasındaki en etkili diyettir. Sadece maydanoz diyetiyle tabii ki yeterli miktarda zayıflanmaz ama karın bölgesine yönelik spor yaparken yapılan bu diyet oldukça hızlı zamanda güçlü bir etki göstermektedir. Bu diyet sayesinde 5 günde 3 kilo vermeniz mümkündür. Maydanoz diyetini yapmak oldukça basittir. Pazardan aldığınız çiğ maydanozu güzelce yıkayın ve mutfak robotundan 1 bardak su ile geçirin. Ardından bu karışı 15 gün boyunca tüketin. Faydasını bu süreç içerisinde göreceksiniz.

Maydanoz Diyeti Kaç Gün Uygulanır?​

Maydanozla yapılan bu karışımın vücuda hiçbir zararı olmadığı için dilediğiniz süre zarfınca bu diyeti uygulayabilirsiniz. Maydanoz bağışıklık sisteminde etkili bir rol oynadığı gibi yağ yakmada da oldukça etkilidir. Her sabah uyanıp bir bardak maydanoz suyu içerek kısa bir sürede kilo vermeye başlayabilirsiniz. 5 günde 3 kilo verdiren bu karışım ilerleyen zamanlarda ilk günkü gibi etkisini göstermese de 60 gün boyunca tükettiğinizde topla 8 kilo zayıflamanızı sağlayacaktır. Dilerseniz bu karışımı tüketirken spor yaparak daha az gün sayısında daha fazla kilo verebilirsiniz. Ayrıca karışıma güvenip besinlerinizi kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

Yukarıdaki yazılı açıklamaların yanı sıra maydanoz kürünün nasıl yapıldığını öğrenmeniz için yazı devamına eklenen videoyu izleyin. Böylece maydanoz diyetini yaparken elde etmeniz gereken kürün nasıl yapıldığını öğrenmiş olacaksınız.

Maydanoz Kürü Nasıl Yapılır?​

 

Benzer konular

Sibel

Üye
Katılım
24 Nis 2021
Mesajlar
17
Tepkime puanı
5
Puanları
1
Konum
İstanbul
Düzenli olarak yaptığım zayıflama kürlerinin başında gelmektedir. Özellikle kış aylarında tercih ediyorum. Malum yaz aylarında zayıflatan besinler insanı oldukça baymaya yetiyor. Eğer kilo probleminden yakınan varsa kesinlikle maydanoz diyetini uygulamalıdır. Düzenli olarak 1 - 1,5 ay gibi bu diyetin yapılması gerekiyor. Bazıları 2-3 gün kullanıp daha sonra sitem ediyorlar zayıflamadım diye! Bu diyet minimum 1 ay düzenli şekilde yapılmalıdır.
 
Üst