Medine Canlı Yayın İzle

Katılım
24 Nis 2021
Mesajlar
12
Tepkime puanı
4
Puanları
0
Konum
Ankara
Medine Canlı Yayın İzle


Medine tüm Müslümanlar tarafından kutsal kabul edilen bir yerdir. Tüm Müslümanlar bu kutsal toprakları gidip gezmek, görmek isterler. Kimi zaman koşullar el vermediği için kimi zaman da sağlık sorunları nedeniyle bu gezi bir türlü yapılamaz. Eğer sizler de Medine’yi görmek istiyorsanız oradaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız, Medine’yi canlı bir şekilde izleyebilirsiniz. Bazı uydu alıcılarında yer alan Medine kanalları sayesinde veya internetten Medine’yi her saniye izleyebilirsiniz. Medine canlı yayın yapan kanalların hemen hemen hepsi ücretsizdir. Dilediğiniz saatte, dilediğiniz günde açıp seyredebilirsiniz.

Medine Canlı Yayın (YouTube)​

Şuanda YouTube'da 7/24 yayınlanan kutsal topraklarımızın canlı yayını izliyorsunuz. Sayfanın linkini sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Medine Canlı Yayın Nasıl İzlenir?​

Medine’yi yani bu kutsal toprakları canlı yayınla izlemek isterseniz yapmanız gereken çok basittir. Bu yayınları izlemek için 2 seçeneğiniz bulunuyor. Dilerseniz internet üzerinden dilerseniz ise uydu alıcınız ile bu kanalları izleyebilirsiniz. İnternet üzerinden Medine’yi canlı izlemek isterseniz uygulamanız gereken işlemler oldukça basittir. Medine’yi canlı izlemek için internet tarayıcınıza giriş yapın. Arama butonuna Medine canlı yayın yazıp aratın. Karşınıza birçok site çıkacaktır. Diyanet’in de sitesine girerek bu yayınları izleyebilirsiniz. Eğer Medine’yi canlı bir şekilde televizyondan izlemek isterseniz bu yayını yapan kanalların frekansını internetten öğrenip uydunuza kaydedebilirsiniz. Medine’de canlı yayın yapan kanallardan en bilineni de Medine TV’dir. Bu kanalı dilerseniz internetten dilerseniz televizyondan takip edebilirsiniz. Bu kanal sayesinde her dilediğinizde Medine’yi canlı bir şekilde izleyebilirsiniz.
 

Benzer konular

Üst