Soru Mico'da Canlı Yayın Yaparak Para Kazanılır mı?

Son yılların en çok merak edilen konularının başında canlı yayınlarda yayın açarak para kazanılır mı sorudur. Bu soru karşısında cevapsız kalan yüzlerce insan tanıyorum. Ama çoğu neredeyse birçok uygulamayı denemediği için tecrübe sahibi değiller. Bende yeni bir uygulama keşfettim adı "Mico Live" bu uygulamada bazı arkadaşlarım günlük yayın yaparak aylık maaş kazandıklarını iddia ediyorlar. Konunun aslını öğrenmek için uygulamayı indirdim ama ihtiyaç duyduğum bilgilere ulaşamadım. Özellikle kadın yayıncıların boy gösterdiği Mico uygulaması gerçekten para kazandırıyor mu?

Konuya hakim olan arkadaşların başlıktaki soruya cevaplamada bulunmalarını rica edeceğim. Böylelikle yakın sürede Mico'da bir ajansa katılarak resmi yayıncı olabilirim. Öğrendiğim kadarıyla Mico'da hediyeleri "Coins" olarak alıyoruz ay sonuna doğru "Elmas Satış" bölümünden satış yapıyormuşuz. Uygulamanın içeriğini kurallarını bilmediğim için bilgi sahibi yayıncılardan cevaplama bekliyorum. Teşekkürler. :)

Benzer konular

Mico Live uygulamasında yayıncı olarak para kazanan onlarca arkadaşım olduğunu söyleyebilirim. Diğer uygulamalardan ayıran en güzel özelliği ise seviyenin dışına çıkılan sohbetlerin engellenmesidir. Demem o ki Mico'da yayınlarınızı açarak maaş alabilirsiniz. TikTok ya da Bigo'daki gibi boş beleş insanların olmadığı gerçeğini de unutmayın. Arkadaşlarım için sürekli kullandığım uygulama olup yakın sürede yayıncı koltuğuna oturacağım bir platformdur.

Mico'nun en güzel yanı her ayın 15'inde yayıncılarının maaşlarını yatırıyorlar. Kesinlikle o tarihten sonrasına ödeme kalmıyor. Hatta duyduğuma göre etkinlik ödülleri de oluyor. Dolar üzerinden maaşların hesaplanması da diğer güzel yönlerinden biridir. Bence uygulamayı indirip gözlemleyin daha sonra ne anlatmak istediklerimi değerlendirmeye alırsınız. :)

Mico'da yayın yapmak kolay ama kullanıcı sayısı az olduğu için paneller çoğu zaman boş oluyor. Fakat ne hikmetse yayın yapan kişilerde iyi paralar kazanıyor. Genelde ayın ortasından sonra yayınlarda patlama yaşanıyor. Sabrederseniz kısa sürede popüler yayıncılar arasına girmeye hak kazanırsınız.