Soru Mico'da Canlı Yayın Yaparak Para Kazanılır mı?

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
37
Çözümler
1
Tepkime puanı
8
Puanları
8
Son yılların en çok merak edilen konularının başında canlı yayınlarda yayın açarak para kazanılır mı sorudur. Bu soru karşısında cevapsız kalan yüzlerce insan tanıyorum. Ama çoğu neredeyse birçok uygulamayı denemediği için tecrübe sahibi değiller. Bende yeni bir uygulama keşfettim adı "Mico Live" bu uygulamada bazı arkadaşlarım günlük yayın yaparak aylık maaş kazandıklarını iddia ediyorlar. Konunun aslını öğrenmek için uygulamayı indirdim ama ihtiyaç duyduğum bilgilere ulaşamadım. Özellikle kadın yayıncıların boy gösterdiği Mico uygulaması gerçekten para kazandırıyor mu?

Konuya hakim olan arkadaşların başlıktaki soruya cevaplamada bulunmalarını rica edeceğim. Böylelikle yakın sürede Mico'da bir ajansa katılarak resmi yayıncı olabilirim. Öğrendiğim kadarıyla Mico'da hediyeleri "Coins" olarak alıyoruz ay sonuna doğru "Elmas Satış" bölümünden satış yapıyormuşuz. Uygulamanın içeriğini kurallarını bilmediğim için bilgi sahibi yayıncılardan cevaplama bekliyorum. Teşekkürler. :)
 

Benzer konular

Katılım
31 May 2021
Mesajlar
23
Çözümler
2
Tepkime puanı
0
Puanları
3
Konum
İstanbul
Mico Live uygulamasında yayıncı olarak para kazanan onlarca arkadaşım olduğunu söyleyebilirim. Diğer uygulamalardan ayıran en güzel özelliği ise seviyenin dışına çıkılan sohbetlerin engellenmesidir. Demem o ki Mico'da yayınlarınızı açarak maaş alabilirsiniz. TikTok ya da Bigo'daki gibi boş beleş insanların olmadığı gerçeğini de unutmayın. Arkadaşlarım için sürekli kullandığım uygulama olup yakın sürede yayıncı koltuğuna oturacağım bir platformdur.

Mico'nun en güzel yanı her ayın 15'inde yayıncılarının maaşlarını yatırıyorlar. Kesinlikle o tarihten sonrasına ödeme kalmıyor. Hatta duyduğuma göre etkinlik ödülleri de oluyor. Dolar üzerinden maaşların hesaplanması da diğer güzel yönlerinden biridir. Bence uygulamayı indirip gözlemleyin daha sonra ne anlatmak istediklerimi değerlendirmeye alırsınız. :)
 
Katılım
31 May 2021
Mesajlar
17
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
Konya
Mico'da yayın yapmak kolay ama kullanıcı sayısı az olduğu için paneller çoğu zaman boş oluyor. Fakat ne hikmetse yayın yapan kişilerde iyi paralar kazanıyor. Genelde ayın ortasından sonra yayınlarda patlama yaşanıyor. Sabrederseniz kısa sürede popüler yayıncılar arasına girmeye hak kazanırsınız.
 

Beril K

Üye
Katılım
11 Kas 2021
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
İzmir
Çoğu zaman sıkıcı geçen yayıncılık karşısında iyi rakamlar kazanacağınız gerçeği doğrudur. Paneller boş olsa da en kötüsü asgari ücret kazanıyorsunuz. Sohbetinize güvendiğiniz sürece kralı elinize su dökemez.
 

selen

Üye
Katılım
17 Mar 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
şuan diger platformlara göre iyi sayılır kazancı bildigim kadarıyla ayda 20 saat normal yayın 5 saatte oyun yayını açmak gerekiyor en az 5 k hediye alınca kotayı tamamlamış oluyorsunuz ve ayın 30 unda hesaplar kesiliyor mesela temmuzdaki kotanızı agustos 15 gibi alabiliyorsunuz 0534 6160126 dan Pomak Ajansla iletişime geçerseniz size detaylı bilgi verebilirler
 
Üst