Nature's Supreme Multivitamin for Women Kullananlar

Katılım
31 May 2021
Mesajlar
23
Çözümler
2
Tepkime puanı
0
Puanları
3
Konum
İstanbul
Nature's Supreme Multivitamin for Women


Ülkemizde ilk kez turna yemişi kullanılarak üretilmiş Multivitamin olan Nature’s Supreme, kadınların kullanımı için de ideal bir üründür. Öyle ki düzenli ve önerilen şekilde kullanımı kadınların günlük ihtiyacı olan tüm vitamin ve minerallerin karşılanmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca ürün insan vücudu için son derece önemli olan koenzim Q10 ilavesi de içermektedir. Nature’s Supreme Multivitamin, vitamin bileşenlerinin ana maddesi olan Qudali Blens, dünyadaki vitamin üretimi ve geliştirilmesinde lider bir konumda yer alan DSM’nin de patentli bir markası olarak piyasada yer almaktadır.

Nature's Supreme Multivitamin for Women Faydaları​

Ürün içeriğinde yoğun oranda C vitamini bulunmaktadır. Bu yönüyle enerji oluşum metabolizmasına da önemli katkılar sunmaktadır. Ayrıca içeriğindeki B6 vitamini sayesinde bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarına da fayda sağlamaktadır. Turna yemişi içerikli ürünün içinde yer alan diğer vitamin ve mineraller ise şu şekilde sıralanabilir;
  • BİOTİN – Biotin maddesi cildin daha sağlıklı görünmesi açısından çok önemlidir.
  • B12 VİTAMİNİ – Bu vitamin sayesinde ürünü kullananlar B12 eksikliğinden kaynaklanan yorgunluk ve bitkinlik şikayetlerinden kurtulacaklardır.
  • D VİTAMİNİ- Ürünün düzenli kullanımıyla birlikte kemik sağlığının korunmasına da katkı sunulacaktır.
  • FOLAT- Normal kan oluşumuna katkı sağlamaktadır.
Multivitamin, vejetaryen kullanımı için de ideal bir üründür. Kadınlara özel günlük tüketiminin sağlanmasıyla daha sağlıklı bir birey olmak mümkün olacaktır. Ayrıca helal sertifikaya da sahip olan Nature’s, özel formuyla da kolayca tüketilebilmektedir.

Kullanım Bilgisi: Önerilen doz 1 kapsül şeklindedir. Sabah kahvaltısından sonra su ile tüketilmelidir. Tavsiye üzerine kullanan kişilerin en az 2 ay düzenli kullanması gerekir.
 
Katılım
8 Haz 2021
Mesajlar
8
Çözümler
1
Tepkime puanı
2
Puanları
0
Konum
Konya
Ülkemizdeki çoğu kadının varlığından haberdar bile olmadığı bu ürün kesinlikle kullanılması gereken en mükemmel multivitamin hapların başında gelmektedir. Yabancıların bile son yıllarda çantasından eksik etmediği gıda takviyesi ürünü olmuştur. Fakat mide bulantısı ya da kabızlık durumunda doktor kontrolü altında kullanılması tavsiye edilmektedir. Bazı vitamin hapları ne yazık ki ileri derecede kabızlık gibi sorunlara yol açabilmektedir. Hiç düşünmeden gönlünüz rahat bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.
 

Gülçin

Üye
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
25
Tepkime puanı
6
Puanları
0
Kullandım çokta memnun kaldım. Ancak sadece gıda takviye edici ürünlerle dengeyi sağlamak doğru tutum olmaz. Bence en önemlisi düzenli beslenin daha sonrasında böylesine ürünlerden destek alın. Şahsen kendim düzenli beslendikten sonra eksik hissettiğim vitaminleri bu multivitamin ürünüyle alıyorum. Fiyat performans ürünü olarak raflarda yerini alıyor.
 
Üst