Nivea 1 Dakika Urban Detox Maske Nemlendirici Kullananlar

Katılım
31 May 2021
Mesajlar
14
Çözümler
1
Tepkime puanı
4
Puanları
1
Konum
Sakarya
Nivea 1 Dakika Urban Detox Maske Nemlendirici


Nivea 1 dakika Urban Detox maske, klasik ambalajı ve etkili içeriği ile kısa zamanda kadınlar arasında popüler olmayı başarmış bakım ürünleri arasında yerini almıştır. Ürün kıvam olarak birçok nemlendiriciye göre daha koyu bir akışkan kıvamda olup, yarı saydam bir görünüme sahiptir. Düzenli kullanımı olumsuz çevresel etkilerin azalmasını sağlarken bir yandan da detox etkisi yaratmaktadır. Aynı zamanda yoğun nemlendirici özelliğe sahip olan 1 dakika detox maskesi, talimatlara uygun bir şekilde ve uygun zamanlarda kullanıldığında cildin ışıltılı ve eşitlenmiş görünüm elde etmesini mümkün olacaktır. Özellikle de yaz aylarında cilt üzerinde koyu lekelenmeler meydana gelebilmektedir. Söz konusu cilt probleminden kurtulmak ve daha canlı görünen bir cilde sahip olabilmek için, günlük bazı cildin ihtiyacı olan tüm bakım malzemeleri urban detox maske içerisinde aktif olarak bulunuyor. Ayrıca ürün kullanım açısından da son derece pratiktir.

Nivea 1 Dakika Urban Detox Nemlendirici Maskenin Faydaları​

  • Cildinizi derinlemesine temizleyerek tıkanan gözenekleri kirden arındırır.
  • Cildi yağlandırmaz, gözenekleri tıkamaz.
  • Cildin üretmiş olduğu sebum sorununu ortadan kaldırır.
  • Ciltte meydana gelen lekeleri azaltır.
  • Cildinizin canlanmasına ve yenilenmesine yardımcı olur.
Daha etkili sonuç elde etmek için cildinize maskeyi sürdükten sonra cildinize uygun tonikle temizlemeyi ihmal etmeyin. Temizleme ya da durulama gerektirmeyen bir maske olmasına rağmen uzmanların önerisi bu yöndedir.

Nivea 1 Dakika Urban Detox Maske Nemlendirici Kullanımı​

Mevsime bağlı değişiklikler, rüzgârın etkisi, yüksek sıcaklık, güneş ışınları ve UV ışınlar cildin nemini kaybetmesine neden olmaktadır. Nemini kaybeden cilt ise esnekliğini de yitirerek, daha donuk ve sağlıksız görünmektedir. Böyle durumlarda en işe yarar çözüm yöntemi ise Nivea nemlendirici maske olacaktır. Ürünün kullanımı için öncelikle yüz bölgesi iyice ıslatılır. Daha sonra kuru ellerin parmak uçlarına bir miktar ürün alınarak, masaj yaparak yüz bölgesine uygulama yapılmaktadır. Mümkün olduğunca göz ve dudak çevresinde kullanılması önerilmez. Maske uygulandıktan 1 dakika sonra ılık su ile cilt iyice durulanarak temizlemelidir.
 

Benzer konular

Son mesajlar

Üst