Nivea Urban Detox Gözenek Arındırıcı Yüz Maskesi Kullananlar

Katılım
31 May 2021
Mesajlar
27
Çözümler
2
Tepkime puanı
5
Puanları
1
Konum
Sakarya
Nivea Urban Detox Gözenek Arındırıcı Yüz Maskesi Kullananlar


Hem çevresel hem de biyolojik faktörler ciltteki gözeneklerin tıkanmasına neden olur. Gözeneklerin tıkanması ise akne ve sivilce problemlerini beraberinde getirmektedir. Cildi yaşlı ve sağlıksız gösteren akne ve sivilce problemi zamanla oldukça can sıkıcı bir hal almaya başlayacaktır. Cildi istenmeyen yağlardan arındırarak, gözenekleri sıkılaştırmak için en etkili ürünlerden biri de şüphesiz ki Nivea Urban Detox Gözenek Arındırıcı Yüz Maskesidir. Söz konusu maske peeling etkisi göstererek ciltteki gözeneklerin arındırılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda cildin ölü hücrelerden temizlenmesine de destek sağlamaktadır

Nivea Urban Detox Gözenek Arındırıcı Yüz Maskesi Etkileri​

Detox arındırıcı maske, düzenli kullanımda cildin daha sağlıklı ve genç görünmesini sağlayan etkili bir üründür. İçeriğinde kil, siyah pirinç, yeşil çay özü ve doğal kil bulunmaktadır. Ürünün yeteri kadar kullanımı şu etkileri yaratır;
  • Urban Detox Gözenek Arındırıcı maske peeling etkili bir üründür. Bu nedenle ciltteki gözeneklerin, cildi yıpratmadan temizlenmesini sağlar. Aynı zamanda cildi ölü hücrelerden arındırmaya da yardımcıdır.
  • Detox maskenin bir diğer önemli özelliği de pürüzsüz ve mat görünen bir cilt tipini destekliyor olmasıdır.
  • Maskenin düzenli kullanımı ciltte etkin bir temizlik sağlar. Gözeneklerin düzenli olarak temizlenmesini sağlayan maske siyah nokta oluşumuna da engel olmaktadır.
Gözenek arındırıcı maskelerin en önemli özelliklerinden biri de cildi ölü hücrelerden temizliyor olmasıdır. Ürünün düzenli kullanımı cildin ölü derilerden arınmasına yardımcı olur.

Nivea Urban Detox Gözenek Arındırıcı Yüz Maskesi Kullanımı​

Gözenek arındırıcı maske yatmadan önce kullanılması gereken bir üründür. Kuru cilt üzerine uygulanır. Bir miktar maske, maske fırçası yardımıyla ince bir tabaka şeklinde cilt üzerine sürülür. Akabinde ise bir süre bekletildikten sonra, ılık su ile durulanarak temizlenmelidir. Temizleme sonrası yüzünüze cilt bakım kreminizi sürebilirsiniz. Genelde uygulama sonrası sıkılaştırıcı özelliğe sahip cilt toniği kullanılmanız önerilmektedir. Maskenin etkisini görmek için düzenli kullanmaya özen gösterin. Haftada 2-3 defa uygulamanız tavsiye edilmektedir.
 

Benzer konular

Gülçin

Üye
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
25
Tepkime puanı
6
Puanları
0
Arkadaş tavsiyesi üzerine Gratis mağazasından satın alıp kullanmaya başladım. Edindiğim tecrübelere dayalı olarak şunları söyleyebilirim;

1- İlk kullanımdan itibaren ciltte derinlemesine temizlik sağlıyor.

2- Cildin daha parlak ve bakımlı görünmesini destekliyor.

3- Gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olduğu gibi gözeneklerdeki siyah noktalıkları temizliyor.

4- Cildin nemli kalmasını sağlıyor.

5- Cildinizin gözle görülür bakımını tamamlıyor ve ciltteki kusurları örtüyor.

Tüm bunlar için ilk 2 hafta düzenli kullanmaya özen gösterin. Kullanım talimatına uygun şekilde kullanın ve bakım kremini sürmeden önce tonikle cildinizi temizleyin.
 
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Puanları
0
NIVEA markası ürettiği tüm cilt bakım ürünleri bakımından bana göre çok kaliteli bir markadır. Kullanıcı yorumları bu söylediklerimi de desteklemektedir. Uzun süre makyaj temizleme sonrası bu ürünü kullanıyorum ve çok memnun kaldığım ürünlerin başında gelmektedir.
 
Üst