Soru Oğlum İçin Alacağım, En İyi PUBG Telefon Markası Hangisi?

Beril K

Üye
PUBG oyunu için en iyi telefon hangisi pek anlamıyorum teknoloji işlerinden karnesi güzel gelen oğlum için iyi bir telefon almayı düşünüyorum. Tabi okulu aksatmaması şartıyla. :) Benim telefonumla oynaması hem onu üzüyor hem de teflonumun depolama alanı kısıtlı.

Daha önce almış olan ya da telefonundan memnun olanlar öneride bulunursa sevinirim.

Not: PUBG Mobile için en iyi telefon bütçemin 3000 ila 4000 TL arası olduğunu belirtmek isterim.

Ayşegül

Üye
Oyun için olsa bile Apple ürünlerinden şaşmayın derim. Android cihaz kullanmak bana göre pişmanlıktır. Tavsiye ettiğim markaları iste sırasıyla şöyledir;

- iPhone
- Huawei
- Oppo
- Honor
- Samsung

Bizde kardeşim için zamanında bu soruya çok cevap aradık gittik sonradan Oppo markalı telefon aldık. İlk kullanımda çok memnundu daha sonradan ısınmalar ve donmalar meydana geldiği için pişman olmuştuk. Şuan iPhone kullanıyor ve çok memnunuz.

Nurbiye

Üye
Kesinlikle iPhone markasından şaşmayın diyorum. Diğerleri bir süreden sonra kafayı yiyip ısınmaya başlıyorlar.

Xiaomi tercih edilebilir. Ürettiği cihazların görüntü kalitesi çok iyi olduğu gibi işlemcileri birçok oyunu rahat kaldırıyor. Alternatif olarak Samsung tercih edilebilir.

Oyun için alacaksanız Android cihaz kullanmanızı tavsiye ederim. Apple yazılım konusunda esneklik sağlamadığı içni Android cihazlarda sınırsız şeyler yapma hakkına sahip olabiliyorsunuz.

AyDan

Üye
Oyun için tek tercihiniz Xiaomi olsun derim. İşlemcisi ve ekran görüntü kalitesi oldukça fiyatına göre uygun bir markadır. Diğer markalar rakam olarak bütçenizi aşacağı için tavsiyem MI ürünlerinden yanadır.