Parodontax Diş Macunu Kullananlar

Asya

Üye
Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
9
Çözümler
1
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Konum
Adana
Parodontax Diş Macunu


Parodontax, Almanların üretmiş olduğu ve şu anda da bir İngiliz Şirketi tarafından sahiplenilmiş olan bir diş macunu markasıdır. Genelde piyasada bulunan diş macunları dişleri beyazlatmak, diş minesi temizliği ve lekelenmeleri gidermek gibi vaatlerde satışa sunulurlar. Öyle ki birçok ürünün içeriği de aslına bakıldığında buna göre oluşturulmaktadır. Ancak günümüzde etkin bir diş eti bakımı yapacak, diş etinde meydana gelen ya da gelmesi muhtemel sorunları giderecek çok fazla ürün bulunmamaktadır. Bu eksikliği giderecek ve kaliteli içeriği ile ön olana çıkan en iyi macun ise Parodontax olarak bilinmektedir. Söz konusu ürün, tam koruma sağlamasının yanı sıra içeriğindeki ekstra ince sodyum bikarbonat sayesinde de sıradan diş macunlarına göre daha fazla plak uzaklaştırma etkisine sahiptir.

Parodontax Diş Macunu Faydaları​

Parodontax diş eti problemlerini gidermede en başarılı ürünlerden biridir. Diş eti sorunları yaşayan hastalar için de hekimlerin bir numaralı önerisi olmuştur. Ürünün faydaları ise şu şekildedir;
  • Diş etinde çeşitli nedenlerle meydana gelmiş olan koyu kırmızı görünümü giderir.
  • Diş eti şişmesine karşın koruyucu özelliği bulunur.
  • Diş plaklarının uzaklaştırılmasında 4 kat daha fazla etkilidir.
  • Diş eti sağlığının korunmasında yardımcıdır.
  • Ağız kokusunu gidermede son derece başarılı sonuçlar üretir.
  • Diş minesini güçlendirir ve dış etkenlere karşı koruyucu kalkan oluşturur.
  • Derin ve etkin bir temizlik sağlar.
  • Dişleri derinlemesine beyazlatır.
Düzenli kullanım sonucunda kısa sürede faydalarını görebilirsiniz. Diş hekimlerinin önerdiği marka olan Parodontax'ın nasıl kullanıldığı hakkındaki bilgilendirmeyi yazı devamında inceleyebilirsiniz.

Parodontax Diş Macununu Nasıl Kullanmalısınız?​

Diş eti bakımında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Parodontax, özel olarak tasarlanmış içeriği sayesinde daha bakımlı diş eti ve daha güçlü dişlere sahip olunmasını yardımcı olur. Ürünün günde en az 2 defa kullanılması önerilmektedir. Ayrıca diş eti ve dişler hakkında endişesi olanların, profesyonel tanı ve tedaviye ihtiyacı olacaktır. Böyle durumlarda diş hekimlerine danışılarak kullanılması önerilmektedir. Macunun yanı sıra diş beyazlığında daha başarılı sonuç elde etmek için ağız bakım sularını da kullanabilirsiniz.
 
Katılım
31 May 2021
Mesajlar
20
Çözümler
1
Tepkime puanı
8
Puanları
0
Konum
Denizli
Kullandığım en mükemmel macun markasıdır. Ailece beğenerek kullanıyoruz. Kesinlikle kullanımdan sonra etkisini hissedebiliyorsunuz. Fakat sarı dişler için macun tek başına yeterli olmaz ağız bakım suyu kullanmanızda tavsiye edilir.
 
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
19
Tepkime puanı
5
Puanları
1
Konum
Mersin
Diş hekimlerinin hastalarına şiddetle tavsiye ettiği marka olduğu için alıp kullandım, ancak kullanımdan sonra etkili bir beyazlatma ürünü olmadığını söyleyebilirim. Bence dişlerin etkili şekilde beyazlığa kavuşmasını istiyorsanız kesinlikle dişlerinize beyazlatma işlemi yaptırın. Arada bir diş macununun üzerine karbonat döküp dişlerin renk tonunu açabilirsiniz.
 
Üst