Soru Perfectil Tablet Kilo Aldırır mı?

Saçlarımda dökülmeler meydana geldiği için eczacı arkadaşım Perfectil tableti düzenli olarak 5 ay kullanmamı tavsiye etti. Bunun üzerine yaptığım araştırmalara göre saç, tırnak ve ciltteki bazı sorunlar için etkili çözüm sunan formüle sahipmiş. Fakat ilk kez kullanacağım için kilo aldırma konusunda endişelerim var. Daha önceden kullanıp deneyim sahibi olan arkadaşların yorumlarına çok ihtiyacım var. Gelecek yorumları değerlendirip kullanmaya başlayacağım.

Perfectil tabletin muadili olan ürünlerin kilo aldırdığını duyduktan sonra ne yapacağım konusunda kararsız kaldım. Kilo aldırmasını geçtim kadın hormonlarına herhangi bir yan etki yapar mı? En çok merak ettiğim bir diğer konu da budur!

Benzer konular

Yeliz

Üye
Kullanımına başlayacağınız Perfectil tabletin içerdiği krom sayesinde vücudun insülin direnci düşmektedir. Vücudunuz direncini kaybettikçe kilo alma durumu söz konusu olmayacaktır. Siz bol miktarda su tüketmelisiniz. Şahsen ben 2-3 ay gibi bir süre kullanıp herhangi bir kilo aldırma konusunda şikayette bulunmadım. Bende sadece saç diplerinde inanılmaz yağlanma yapmıştı. Zaten saç için ağız yolundan aldığınız bir hap varsa kesinlikle şampuan konusunda da dışarıdan bakımı desteklemelisiniz.

Kendim neredeyse 5 ay boyunca beğenerek kullandığım bu hapın herhangi bir kilo alma durumu yaşatmadığını söyleyebilirim. Günümüzde çoğu ilaç belki yan etki olarak ödem toplamamıza ve kilo alma problemi yaşamamıza yol açabiliyor. Ama Perfectil'in kesinlikle kilo aldırdığını söyleyemem.

Perfectil hapını ilk kullanmaya başladım ilk günlerde mide bulantısına yol açtı. Ancak hiç bir şekilde kilo aldırmadı ve herhangi bir yan etkisi olmadı. Kullandıktan 3 hafta sonra cildimde inanılmaz şekilde parlama meydana geldi.

Kullanan biri olarak hiç bir şekilde kilo aldırmadı. Kilo alma problemi kişinin düzensiz beslenmesinden kaynaklı olabilir. Sonuçta bu ürünler onlarca testten geçtikten piyasaya sürülüyor.

Son mesajlar