Perfectil Tablet Kullananlar

Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
36
Çözümler
2
Tepkime puanı
12
Puanları
0
Konum
İstanbul
Perfectil Tablet Kullananlar


Perfectil tablet; saç, cilt ve de tırnakların günlük rutin bakımını yapmak için kullanılan doğal içerikli bir üründür. Bakımına özen gösteren kadınlar için vazgeçilmezler arasında yerini alan Perfectil tablet; içeriğinde bulunan Biotin, Niasin, Çinko ve de Riboflavin gibi maddelerle cildin daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlarken, selenyum içeriği ile de saçların daha canlı, parlak ve gür olmasına katkı sunmaktadır. Ürün aynı zamanda zengin C vitamini içerir. Böylece insan vücudu için gerekli olan kolajenin oluşumuna da fayda sağlamaktadır. Düzenli ve usulüne uygun kullanıldığında, kolay kırılan tırnak sorununu tamamen ortadan kaldırır. Çünkü içeriğindeki vitamin ve mineraller, tırnak yapısını güçlendirici etkiye sahiptir.

Perfectil Tabletin Faydaları Nelerdir?​

Vitabiotics çatısı altında çalışan uzmanların geliştirdiği formül sayesinde insan vücudunun ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yapılan klinik çalışmalara göre bir ay içerisinde kendinizdeki değişimi görmeye başlıyorsunuz. Sırasıyla ne gibi faydalar sağladığını yazı devamında okuyabilirsiniz;
  • Saçlarınızın, tırnaklarınızın ve cildinizin kısa sürede gözle görülür biçimde güçlendiğini hissedeceksiniz.
  • Cildinizi dış ve iç faktörlerden koruyarak sağlıklı gelişimini destekler.
  • İçerdiği C vitamini sayesinde cildin kollajen oluşumuna yardımcı olur.
  • İhtiyaç duyulan mineral ve vitamin ihtiyacının karşılanmasını sağlar.

Perfectil Tableti Kimler Kullanabilir?​

Perfectil tabletin, herhangi bir hastalığın önlenmesi için ya da tedavi edilmesi amacıyla kullanımı sağlanamamaktadır. Çünkü bir ilaç değildir. Takviye edici gıda niteliği taşıyor olsa da tavsiye edilen dozun aşılmaması gerecektir. Ayrıca çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanması gereken Perfectil tablet, hamile ya da emziren kadınlar için yalnızca doktor tavsiyesiyle kullanılabilir. Ürünün kullanım şekli ise; 11 yaş ve de üzeri yetişkinler için tok karnına günde 1 tablet şeklindedir. Perfectil tabletin üretiminde herhangi bir koruyucu madde, tuz, maya, gluten ya da laktoz gibi insan vücudunda duyarlılık oluşturabilecek maddeler kullanılmamıştır. Beslenme uzmanlarının tasarlamış olduğu bu ürün daha sağlıklı görünmek isteyen insanlar için en doğru ürün olacaktır. Ürünü kullananlar genellikle memnun kalmakla birlikte, saç, cilt ve tırnaklar için en doğal içerikli bakım malzemesi olduğu söylenmektedir.
Takviye edici gıda grubuna dahil olan Perfectil® hakkındaki görüşlerinizi ve kullanıma dair deneyimlerinizi yorum bölümünde yazılı olarak paylaşabilirsiniz.
 

Benzer konular

Sibel

Üye
Katılım
24 Nis 2021
Mesajlar
17
Tepkime puanı
5
Puanları
1
Konum
İstanbul
Perfectil tableti bundan 5-6 yıl önce düzenli olarak kullanan biriydim. Doktorun tavsiyesi üzerine 6 ay aralıksız kullanıp güzel sonuçlar elde etmiştim. Gerçekten özellikle tırnakların hızlı sağlıklı uzamasına yardımcı olduğu gerçeğini söylemeden geçemeyeceğim. Saçlarda hissedilir kalınlık hissini veriyor ama aşırı yağlanma yaptığını söyleyebilirim. Emin olun hiçbir zararı olmayan takviye edici bu gıda sayesinde cilt ve saç problemlerinden kurtulacaksınız.

Kullanırken adet düzensizliği yaptığı söyleniliyor ama ben bu durumu yaşamadım. Olurda adette düzensizlik durumu olursa uzman kişiye danışmayı ihmal etmeyin. Bazı gıda takviye ürünleri hormonlara zarar verebiliyor.
 

Yeliz

Üye
Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
31
Çözümler
1
Tepkime puanı
7
Puanları
1
Konum
Mersin
Saç dökülmesi problemi yaşadığım dönemlerde doktorumun tavsiyesi üzerine kullanmıştım. Özellikle tırnakların daha sağlıklı uzamasına yardımcı oluyor. Saç konusunda şampuan, saç bakım kremi ve serum kullandığım için ciddi derecede etkisini gördüm diyemem. Sonuçta oral yoldan alındığı için etkisi muhakkak vardır. Vücudun ihtiyaç duymuş olduğu vitaminleri almamızı sağlıyor. Bence hiç tereddütte kalmadan kullanabilirsiniz.

Kullanım esnasında dediğim gibi saç problemine karşılık şampuan tercihi ve kullanılan saç bakım ürünleri önemlidir. Kullanmadan önce kombinasyon yapıp start vermeniz daha mantıklı olur.
 
Katılım
31 May 2021
Mesajlar
20
Çözümler
1
Tepkime puanı
8
Puanları
0
Konum
Denizli
Perfectil tablete alternatif olarak XPecia kadın tablet kullanabilirsiniz. Perfectil 1-2 ay kullanım sonrası etki göstermezken XPecia bence daha etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Eczacı arkadaşımın tavsiyesine kulak asıp kullanmıştım. Kullandıktan 2 ay sonra saçlarda gürleşme ve canlanma hissetmeye başladım. Şampuan olarak tavsiyem de Ducray markasıdır. XPecia tableti kullanmaya başlarken bol su için ve 6 ay boyunca aralıksız sabah-akşam kullanmaya özen gösterin.

Okuduğunuz yorumu neden yazdım? Çünkü Perfectil bana göre gereksiz pahalı ve etkisini çok geç gösteren üründür. Tırnaklar konusunda yazılanlara katılabilirim ama saçlar konusunda ben fazla etki göremedim.
 
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
19
Tepkime puanı
5
Puanları
1
Konum
Mersin
Günümüzde kullanabileceğiniz en harika vitamin desteği sunan bir üründür. Ara vermeden 7 ay kadar bir süre kullanıp çok faydasını gördüğümü söyleyebilirim. Ürünün içerdiği vitaminlerin kadınlar için ne kadar önem arz ettiğini araştırın ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Biz kadınlar olarak özellikle tırnak kırılmasından, cildin canlılığını yitirmesinden ve saçların bakımsız görünmesinden şikayetçi oluyoruz. İşte Perfectil size bu şikayetçi olduğunuz tüm sorunlarda çözüm sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Tüketim esnasında bol su tüketmeyi ihmal etmeyin. Hiç düşünmeden alın deneyin derin. Denemekten zarar çıkmaz!
 
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
37
Çözümler
1
Tepkime puanı
8
Puanları
8
Ürünle alakalı o kadar yorum okudum hiç biri olumsuz yönde değil. Yarın alıp deneyeceğim umarım söylediğiniz kadar etkili sonuçlar elde ederim. Son zamanlarda bazı konular baya strese soktu, bu yüzden saçlarımda dökülmeler meydana gelmeye başladı. İnşallah anlattığınız gibi saçlarımdaki dökülmeler son bulur.
 

Betül

Üye
Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
16
Çözümler
3
Tepkime puanı
6
Puanları
0
Konum
İstanbul
Perfectil kullanmadan önce kan tahlilinizi yaptırın. Belki yan etkisi yok ama bu tarz ürünlerin doktor tavsiyesi üzerine kullanılması gerektiğini de unutmayalım. Malum birçok gıda takviyesi başlığı altında satılan ürünler bir süreden sonra hormonel bozukluklara yol açabilmektedir.
 
Katılım
31 May 2021
Mesajlar
23
Çözümler
2
Tepkime puanı
0
Puanları
3
Konum
İstanbul
Saçlarımın inanılmaz derecede dökülmesini durduran harika bir üründür. Tırnakların can bulmasını da desteklerken ciltteki bakımsız görüntüyü ortadan kaldırmaktadır. Şahsen ben 4 ay kullandım böyle olumlu yönde etkiler gördüm. Bazı arkadaşlar 7 aylık bir süreden bahsetmiş ama bana göre çok uzun bir süre. Doktorunuzun tavsiye edeceği şekilde kullanarak farklı bakım kürleriyle de destekleme yapabilirsiniz.
 

Gülçin

Üye
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
25
Tepkime puanı
6
Puanları
0
Kullanmanıza gerek yok düzenli vitamin destekli besinler tüketin zaten doğal yoldan gereken vücut alıyor. Ama kısa yoldan vitaminleri alıyım diyorsanız tercih edebileceğiniz bir üründür. Üretiminde kullanılan bileşenler sayesinde kısa sürede hissediyorsunuz değişimleri. Ancak eczanedeki raf fiyatları internet satış fiyatlarına göre çok farklı. Bence internetten 3 kutu sipariş verin 6 ay boyunca düzenli kullanın.
 

Eda Koç

Üye
Katılım
15 Ocak 2022
Mesajlar
14
Çözümler
1
Tepkime puanı
0
Puanları
3
Konum
İzmir
Kış aylarında vazgeçilmezim olan vitamin takviyesi ürünümdür. Çantamdan yanımdan hiç ayırmam çünkü düzenli kullanım sonucu inanılmaz derecede etkinlerini iyi şekilde görüyorsunuz. Kullandıktan sonra bol su tüketimi yapmayı ihmal etmeyin. Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm vitaminleri size sağlıyor, saç ve cilt konusunda da en iyi bakımı sunduğunu söylemeliyim.

Ürünü daha uygun fiyata almak istiyorsanız Trendyol, HepsiBurada vb. alışveriş sitelerini gözden geçirmenizi de tavsiye ederim.
 
Üst