PowerStar 3000 Fön Makinesi Kullananlar

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
37
Çözümler
1
Tepkime puanı
8
Puanları
8
PowerStar 3000 Fön Makinesi


Her kadın, saçlarının doğal ve mükemmel görünmesini ister. Bunun için kimi zaman kuaförlerden yardım alınırken, kimi zamanlarda da evde kullanılacak saç şekillendirme cihazları tercih edilmektedir. Öyle ki saç düzleştiriciler, maşalar vs. derken, saç şekillendirme cihazlarında ısı kontrolünün sağlanamamasına bağlı olarak saçlarda yanık ve yıpranma sorunları ortaya çıkmaktadır. Bakımlı ve düzgün şekillenmiş saçlar için kadınların en çok tercih ettiği ürün ise yakın zamanda piyasaya sürülmüş ve büyük bir kullanıcı kitlesi edinmiş olan PowerStar 3000 fön makinesidir. Hemen her evin ve de kadının ihtiyacı olan fön makinelerinde yüksek teknolojik özelliklerin yanı sıra saçları korucuyu faktörlerin de olması şarttır. PowerStar 3000 fön makinesi profesyonel saç şekillendirme cihazları arasında yerini alan ve saçları sağlıklı bir koşullar altında şekillendiren bir cihazdır.

PowerStar 3000 Fön Makinesinin Özellikleri​

  • Johnson motora sahip olan bu ürünün Termostatlı rezistansları bulunmaktadır.
  • Yüksek sıcaklık seviyesinde uzun çalışma süresine sahip bir fön makinasıdır.
  • Profesyonel kuaförlerin tercihi olan PowerStar 3000, 2500 Watt gücünde 2.8 metre kablo uzunluğuna sahiptir.
  • Üstünde yer alan soğuk - sıcak kademesi sayesinde istediğiniz derecede kullanım rahatlığı sunar.
Ürün özelliklerine bakıldığında daha önce hiçbir fön makinesine kullanılmamış olan Johnson motorun, bu üründe kullanıldığını görüyoruz. Ayrıca hem kuaförler hem de evlerde kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. PowerStar 3000 fön makinesi, her yönüyle kullanıcı odaklı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Kolay kullanım için 2,8 metrelik kablo uzunluğu, çok sıcak, sıcak ve soğuk gibi farklı kademelerdeki ısı ayarı, hızlı ve yavaş çalışma ayarı ve maksimum 125 dereceye kadar ulaşan sıcaklık olanağı mevcuttur. Üründe kullanıcı güvenliğinin sağlanması içinse termostatlı rezistanslara yer verilmiştir. Genel olarak kullanıcıların memnun kaldığı bir üründür ve uzun süreli kullanım için ideal olan PowerStar 3000 daha şimdiden her kadının ihtiyaçlar listesinde yerini almıştır.
Ülkemizde en çok satışı yapılan bu ürün hakkındaki deneyimlerinizi, görüşlerinizi ve sormak istediklerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.
 
Üst