Procsin Gold Mask Kil Maske Kullananlar

Procsin Gold Mask Kil Maske Kullananlar

Procsin Gold Mask Kil maskesi sayesinde, cildiniz yorgun ve yıpranmış ölü deriden arınarak daha sağlıklı ve canlı bir görünüme sahip olacaktır. İçerisinde olan kil ile cildiniz derinlemesine temizlenir. Cildinizin hasar görmüş ve artık hiçbir işe yaramayan hücrelerden kurtulmasına yardımcı olur. Düzenli olarak kullandığınızda cildinizin daha canlı ve parlak görünümüne kavuşmasını sağlayacaktır. İçeriği sayesinde cildin en derin yerindeki kirleri dışarı çıkararak, cildinize yeniden yapılanma ve yenilenme imkânı sunar. Vitamini sayesinde cildinize, sıkılaşma ve beslenme gibi olanakları sağlamış olacaktır. Tüm cilt tipleri için son derece uygun olarak piyasada bulunmaktadır.

Procsin Gold Mask Kil Maskesi Nasıl Kullanılır?​

Ciltte nem dengesini sağlamaya yardımcı olan Procsin Gold Maks, ciltteki ölü hücreleri atarak cildin yenilenmesini ve arınmasını sağlar. Aktif karbonlu olan Procsin Gold Maks, cildin temizlenmesini ve daha sağlıklı olmasına yardımcıdır. Peki, Procsin Gold Maksı nasıl kullanabilirsiniz.

Öncelikle,
  • Cildinizi bir yüz temizleme solüsyonu ile temizlemelisiniz. Köpük ve jel olabilir.
  • Cildinizi su veya buz yardımı ile birazcık nemlendirin.
  • Maskeyi cildinize düzgün bir şekilde uygulayın.
  • Yağlı ciltlerde ciltte durma süresi 25 dakika, normal ve kuru ciltlerde ise 20 dakika bekletilmelidir.
  • Düzenli olarak kullanımı önerilmektedir. Bir buçuk ay düzenli olarak, ilk haftalarda haftada 2 defa 2’şer gün ara ile uygulanmalı ve devam eden haftalarda ise haftada bir kez kullanılmalıdır.

Ürün Hakkında Sıkça Sorulan Sorular​

Soru: Ürün sürülen bölgede tahrişe (kızarmaya) yol açıyor mu?
Cevap: Ürünün cilt yapısına göre etkileri değişebilmektedir. Ürün içinde bulunan herhangi bir maddeye alerjiniz varsa kullanmadan önce uzman birinden yardım alın.

Soru: Kullanımdan ne kadar bir süre sonra ciltte yenileme yapmaya başlar?
Cevap: Yapılan araştırmalara göre ilk kullanımdan bile etkili sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Düzenli kullanım sonunda daha etkili olduğu söylenmektedir.

Soru: Siyah noktaları temizleme konusunda etkili midir?
Cevap: Ürünün piyasaya sunulma amaçları arasında siyah noktaları yok etmek vardır. Kullanacağınız bu ürünün cilt sıkılaştırmanın yanı sıra siyah noktaları kökten temizlediği unutulmamalıdır.

Daha önceden Procsin Gold Mask kullanıp deneyim sahibi olan kişiler, ürün hakkındaki görüşlerinizi alt kısımdaki yorum bölümünü kullanarak paylaşabilirsiniz.

Watsons mağazasından satın alıp 2 hafta düzenli kullandım ama pek faydasını göremedim. Kullanım talimatlarını harfiyen uygulamadım ama anlatıldığı kadar etkili olmadığını söyleyebilirim. Genelde güzenli olarak Loreal markasının gece gündüz kremlerini kullanıyorum. Gold mask ürününü de denemek istedim ama hayal kırıklığı oldu.

Yaptığım araştırmalara göre bu markaya alternatif birçok markanın olduğu gerçeği de unutulmamalıdır. Bence 3-5 daha fazla verin kaliteli bir ürün alın derim.

Son mesajlar