ProWomen ACT Kullananlar

Hasret

Üye
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
15
Çözümler
1
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
İstanbul
ProWomen ACT


ProWomen kadınlar için özel olarak üretilmiş olan bir takviye edici gıdadır. Genellikle anne olmak isteyen kadınlar tarafından tercih edilen ürün, Almanya tarafından üretilmektedir. Düzenli kullanımının yumurta kalitesini artırdığı söylenir. Ancak bu konudaki bilgilerin kesinliği henüz netleşmemiştir. Son zamanlarda kadın doğum uzmanlarının da önerileri arasında yer alan ProWomen Act, kullanımı da oldukça kolay olan bir üründür. Söz konusu takviye edici gıdanın gebelik oranındaki artışı desteklemeye yönelik bir içeriği bulunuyor. İçeriğinde yer alan Koenzim Q10, 17 ayrı antioksidan vitaminler, mineraller, İnositol ve Miyo İnositol kadınlardaki yumurta sayısının ve kalitesinin artmasına destek sağlamaktadır.

ProWomen ACT Faydaları​

ProWomen Act, günlük olarak önerilen dozda kullanılması gereken bir üründür. Düzenli kullanımı kadınlarda önemli faydalar sağlamaktadır. Bunlar;
  • Sperm kalitesinin artırılmasına destek sağlamaktadır. Düzenli kullanımı sperm hareketliliğini ve sayısını iyileştirici etki yapmaktadır.
  • İçeriğindeki L Arginin, libido yani cinsel istek artışına yardımcı olmaktadır.
  • Ürün Koenzim Q10 içeren bir malzemedir. Mitokondriyal iç membranındaki solunum zincirinin elektron ve proton transportuna katılarak oksidatif stresin azalmasına destek verir. Böylece hücre ve dokulardaki serbest radikal oksidasyonun önlenmesine de destek sunmaktadır.
Ürün bir ilaç değildir. Tavsiye edilen günlük alım dozunun aşılmaması şarttır. Normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanması önerilir. Hastalıkların önlenmesi ve de tedavi edilmesi için kullanımı sağlanamaz.

ProWomen ACT Kullanımı​

Mutluluğa yelken açmak isteyenler için geliştirilmiş ProWomen, günde 1 şase kullanılması gereken bir takviye edici gıdadır. 1 şasenin 200 mililitre su ile karıştırılarak tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Kullanım detayları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isteyenler yetkili satıcılarla iletişim kurabilirler.
 
Benzer konular Forum Tarih
G Cilt Güzelliği 3 851

Benzer konular

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
21
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
Adana
Almanların ürettiği destekleyici gıda ürünlerini gözü kapalı kullanabilirsiniz. Ben zamanında düzenli olarak tavsiye üzerine ProWomen ACT kullanan biri olarak çok memnun kalmıştım. Fakat günlük dozunu düzenli kullanmak gerekiyor. Aksi takdirde kesinlikle faydalarını kısa sürede göremiyorsunuz. Anne olacakların kesinlikle gebelik öncesi başlaması gereken bir ürün olmakla birlikte içerdiği vitaminlerle doğurganlığı artırdığını da bilmenizi isterim. Zamanında yaptığım küçük bir araştırmayla bu bilgileri elde etmiştim. Burada konuyu görmüşken yorum bırakmak istedim. Ürün hakkında aklınıza takılan soruları tarafıma yönlendirebilirsiniz.
 
Üst