Remidor Masaj Kremi Kullananlar

Katılım
13 May 2021
Mesajlar
15
Tepkime puanı
4
Puanları
1
Konum
Antalya
Remidor Masaj Kremi Kullananlar


Remidor, son dönemlerin en fazla tercih edilen ağrı kremlerinden biri olmuştur. Bundaki en büyük katkı ise tamamen bitkisel bir ağrı kesici krem olmasıdır. İçeriğindeki etkin maddelerin kimyasal olmaması birçok kullanıcın hoşuna gitmiştir ve memnun etmiştir. Remidor kremini alıp kullanan her kullanıcı özellikle boyun ve omuz ağrılarının, sırt ağrılarının çok çabuk geçtiğini ve rahatladıklarını söylüyorlar. Kullanıcılar tarafından oldukça başarılı ilan edilmiş bir üründür. Her kullanıcı bu kremi kullandıktan sonra başka bir tanıdıklarına da tavsiye ettiklerini söylemektedir. Kullanıcıların yorumları dikkate alınırsa oldukça etkili ve işe yarayan bir ağrı kesici kremdir. Bu kremi uygulamak ise oldukça basittir. Ağrının oluştuğu bölgeye masaj yaparak bu kremi sürmeniz yeterli olacaktır.

Remidor Ağrı Kreminin Özellikleri​

  • Vücuttaki tüm ağrılı bölgelere sürüldüğü an itibariyle ağrının hafiflemesine yardımcı olur.
  • Kıkırdaklarda meydana gelen hasarları onarır ve yenileyerek eski sağlığına kavuşturur.
  • İçerdiği özel bileşenler sayesinde hücre yenileyici özelliği bulunmaktadır.
  • Eklemde ve kemiklerde hissedilen ağrılara karşı etkilidir.
  • Kronikleşmiş ağrılara karşı düzenli olarak kullanıldığı takdirde ağrıların yok olmasını sağlar.
  • Zayıflamış kasların güçlenmesine yardımcı olarak kas kütlesinin daha güçlü olmasını destekler.
  • Yapılan laboratuvar araştırmalarına göre hiçbir yan etkisi yoktur.
Yazı devamını okuyarak ürünün yan etkileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Remidor Ağrı Kremi Yan Etki Yapar Mı?​

Remidor ağrı kremi, kimyasallardan arınmış bir kremdir. Bu sebeple de kullanıcıların büyük çoğunluğunda bir yan etki görülmemiştir. Fakat unutmamak gerekir ki bu krem doğal maddelerde yapıldığı için belki içeriğindeki bir madde sizi rahatsız edebilir. Bu nedenle de ürünü satın almadan önce içeriğini iyice incelemeli ve ona göre almalısınız. Ayrıca internet alışverişlerinde ürünün orijinali gönderilmeyebilir ve bu da yan etkilere sebebiyet verebilir. Bu yüzden ürün geldiği zaman imalat tarihi, yeri, barkod numarası, izin numarası, imalatçı firma bilgileri ve son tüketim tarihi ayrı ayrı yer almalıdır. Tüm bunlara dikkat ederek kullanınız.
Son zamanların en çok tercih edilen, kullanıcılar tarafından beğenilen Remidor masaj kremi hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.
 
Katılım
31 May 2021
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
İstanbul
Masajın yanı sıra gerçekten eklem ağrılarına falan çok iyi geliyor. Boyun ağrımı yok eden krem olmakla birlikte kronikleşen ağrılarımı ortadan kaldırdı. Şahsen 2 ay oldu akşamları kullanıyorum ve hiç bir şekilde yan etkisini görmedim. Kremi sürerken iyice yedirin.
 

Hasret

Üye
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
10
Tepkime puanı
3
Puanları
0
Konum
İstanbul
Kolumda meydana gelen ağrılar için arkadaşımın tavsiyesine kulak asıp aldım. Henüz yeni kullandığım için aman aman bir etkisini gördüğümü söyleyemem. Ama çevremde kullanan çoğu kişiden olumlu yorumlar duyduğumu söyleyebilirim. Kremin daha etkili olmasını sağlamak için masaj makinesi ya da masajlarda kullanılan küçük aletlerden kullanın.
 
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
15
Tepkime puanı
3
Puanları
1
Konum
Mersin
Remidor'un anlatıldığı kadar etkisini görmeyen biri olarak tavsiye etmiyorum. Gönül isterdi bende herkes gibi olumlu şeyler yazayım ama yalan konuşmaya gerek yok! Ben 1 ay neredeyse her gün kullandım. Daha sonra hiç bir şekilde ağrılarımdan kurtulmadım. Masaja dair rahatlamamı bile sağlamadı.
 

Asya

Üye
Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
9
Çözümler
1
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Konum
Adana
Etkili krem olduğunu düşünmeyenlerden biriyim. Çünkü her ne kadar düzenli kullanmış olsam bile hiç bir ağrı kesen bir etkisini görmedim.
 
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
15
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
Adana
Kullandım pekte beğenmedim. İçerikleri kulağa hoş geliyor ama kullanımdan sonra ağrılarımı sızılarımı yatıştırmaya yetmedi. Belki bir kremden fazlasını beklemekle hata yapıyoruz.
 
Üst