Roox Beauty Güneş Kremi Kullananlar

Roox Beauty Güneş Kremi

Roox Beauty markalı güneş kremi, son zamanlarda en çok tercih edilen bakım ürünleri arasındaki yerini almıştır. Özellikle özel formülünün mineral bazlı olması uva ve uvb gibi zararlı ışınlara karşı koruma kalkanı oluşturur. Güneş ışınlarının cilde vereceği zararlara karşı etkili koruma sağlarken ciltte meydana gelen lekelerin gözle görülür şekilde yok olmasına yardımcı olmaktadır.

Uva'nın cilde vermiş olduğu zararlara nelerdir?
Ciltte kırışıklığa yol açarak cildin erkenden yaşlanmasına neden olur. Ciltte bulunan lekelerin koyulaşmasına yol açarak daha belirgin hale gelmesini tetikler.

Uvb'nin cilde verdiği zararlar nelerdir?

Güneş ışınlarının cilt yüzeyinde yanıklar oluşturmasına yol açar. Beklenmedik alerjilere neden olurken ciltte kızarıklıklara neden olacağı da unutulmamalıdır. Deri altında yer alan damarların hasar görmesine de neden olmaktadır.

Kullanım Bilgisi: Güneş görmeden 15-20 dakika önce uygulanması gerekir. Günlük kullanım için uygun olan bu ürünün 2-3 saat arayla tekrar uygulanması doğrudur. Suyla temasında ve terleme durumu sonrasında tekrar uygulanması da uygundur.
Daha önceden Roox Beauty markasının piyasaya sürdüğü güneş kremi ürününü kullanıp tecrübe sahibi olanlar, ürün hakkındaki düşüncelerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Eda Koç

Üye
Trendyol sitesinden geçen sipariş verip kullanmaya başladığım bir üründür. Ciltte beyaz lekeler bırakmadığı gibi hem yağlı hem de kuru ciltler için olan güneş kremleri mevcuttur. Kullandıktan sonra cildimde kücük sivilcelenmeler meydana geldi ama kremden kaynaklı mı yoksa başka bir sebepten dolayımı henüz bilmiyorum. Ürüne karşı ön yargılı bir yorum bırakmak istemiyorum. Kullandıktan birkaç hafta sonra tekrar yorum yapmak, tecrübelerimi size aktarmak için bu sayfaya geleceğim.

Son olarak fiyat konusunda uygun bir dermokozmetik markadır. Ürünlerini kullandığınızda herhangi bir tereddüt yaşamadığınızı söyleyebilirim. Ben hem C vitamini serumunu hem de güneş kremini kullanıyorum. Şuanlık çok memnunum diyemem henüz yeni kullanıcıyım ama ilerleyen zamanda ne olur bilemem.

AyDan

Üye
Kullanırken beyaz lekelenme yapmadığı gibi emilimi hızlı krem güneş koruyucu üründür. Kullanalı 2 hafta olmasına rağmen çok memnun kaldım ve fiyatı da oldukça uygun. Diğer markaların güneş kremlerine onca parayı bayılmak yerine yerli üretim olan bu kremi kullanmanızı tavsiye ederim. Markanın diğer ürünleri de dikkatimi çekti ama şu anlık güneş koruyucuya ihtiyacım olduğu için diğerlerine geçiş yapamadım. Cilt tedavisi gördüğüm için güneş kremi kullanmak zorundayım.