Sambucol Plus Efervesan Tablet Kullananlar

Katılım
8 Haz 2021
Mesajlar
9
Tepkime puanı
2
Puanları
0
Konum
Mersin
Sambucol Plus Efervesan Tablet


Son zamanlarda alternatif tıbbın en önemli malzemelerinden biri olan kara mürver, Sambucol Efervesan tabletin de içeriğini oluşturmaktadır. Ayrıca söz konusu takviye edici gıdanın; C vitamini açısından da çok zengin bir kaynak olduğu biliniyor. Ürünün araması veren meyveler ise çilektir. Düzenli kullanımı bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine yardımcı olur. Böylece hem çocuklar hem de yetişkinlerin çeşitli hastalıklara karşı korunmasına da destek vermektedir.

Sambucol Plus Efervesan Tablet Faydaları​

Sambucol Plus Efervesan takviye edici gıdayı kullanmak, günlük vitamin ve mineral ihtiyacının karşılanmasına destek sağlamaktadır. Ürünün en önemli özelliği ise vücuttaki oksidatif stresi azaltarak, buna bağlı olarak gelişebilecek tüm hastalık riskini azalıyor olmasıdır. Ürünün diğer faydalarını ise şu şekilde sıralamak mümkündür;
  • Düzenli tüketimi antioksidan etkisi yaratır. Bu da metabolizmanın daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına destek verdiği anlamına gelmektedir.
  • İçeriğindeki C vitamini bağışıklık sisteminin güçlenmesine destek verir.
  • Saç ve cilt sağlığının korunması sağlamaktadır.
  • Mükemmel bir lif kaynağıdır. Sindirim sisteminin doğru çalışmasına yardım eder.
  • Grip vb. gibi hastalıkların oluşumunu engellerken, şiddetini de azaltır.
  • Zararlı bakterilerle savaşır.
  • UV radyasyonuna karşı korur.
  • İdrarı artırır ve iyi bir antidepresandır.
Ürün tablet şeklinde satılmaktadır. Takviye edici gıdadan yeteri kadar faydalanabilmek için önerilen şekilde ve dozda kullanılması şarttır.

Sambucol Plus Efervesan Kullanımı​

Ürün hem çocuklar hem de yetişkinler için kullanıma uygundur. 11 yaş ve üzerindeki çocuklarda günde 1 ya da 2 adet tablet oda sıcaklığında bir bardak suda eritilerek tüketilmelidir. Kesinlikle tavsiye edilen günlük dozun aşılmaması önerilir. Bir ilaç değildir. Normal beslenmenin yerine geçemez. Anlaşmalı tüm eczanelerden bulabileceğiniz bir üründür. Alışveriş yaptığınız eczacı kullanımı hakkında daha detaylı bilgilendirme yapmaktadır.
 
Benzer konular Forum Tarih
E Sağlıklı Yaşam 0 27

Benzer konular

Üst