Sambucol Plus Şurup Kullananlar

Katılım
8 Haz 2021
Mesajlar
9
Tepkime puanı
2
Puanları
0
Konum
Mersin
Sambucol Plus Şurup


Sambucol şurup, doğal içeriği sayesinde hem çocuklar hem de yetişkinlerin kullanabileceği ideal bir üründür. Günlük vücudun ihtiyacı olan kadar C vitamini desteği sağlar. Günümüzde Avrupa ülkelerinin hemen hepsinde kullanımı sağlanmakla birlikte, ürünü kullananlardan çok olumlu yorumlar alınmaktadır. Sambucol Plus bir ilaç değildir. Ancak özel içeriği sayesinde vücudun ihtiyaç duyduğu gereksinimlerin tamamını karşılayacak nitelikteki bir takviye edici gıdadır.

Sambucol Plus Şurup Faydaları​

Sambucol içeriğinde yer alan temel madde kara mürver bitkisidir. Bu bitki, hanımeligiller familyasına bağlıdır ve taneli bir bitkidir. Ayrıca ürün C vitamini açısından da oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Düzenli kullanımı şu faydaları sağlar;
  • Ürünün içeriğindeki C vitamini, kan damarlarının fonksiyonlarının normal bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Bunun için gerekli olan kolajen oluşumuna da destek vermektedir.
  • Ürünün düzenli kullanımı normal enerji oluşum metabolizmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarda çalışmasına ve de yorgunluk ve bitkinlik şikayetlerinin azalmasına yardımcı olmaktadır.
İnsanların günlük C vitamini ihtiyacını karşılamak için özel formüle edilen Sambucol, vücuda farklı açılardan direnç kazandırmayı hedefler. Bu nedenle kullanımı uzmanlar tarafından da önerilmektedir.

Sambucol Plus Şurup Kullanımı​

Ürün bir ilaç değil, takviye edici gıda özelliği taşımaktadır. Önerilen günlük tüketim dozu 11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 10 ile 30 ml şeklindedir. Tok karnına tüketimi daha doğrudur. 10 mililitrelik doz ortalama 2 tatlı kaşığında denk gelmektedir. Tavsiye edilen günlük porsiyonun aşılmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca normal beslenmenin yerine de geçmez.
 
Benzer konular Forum Tarih
E Sağlıklı Yaşam 5 392

Benzer konular

Aslı Tan

Üye
Katılım
18 Eyl 2021
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
kocaeli
Faydasını göreceğiniz harika bir üründür. Günümüzde birçok markayı geride bırakan Sambucol, bende takviye edici gıda ürünlerinin lideri olma yolunda emin adımlar atmaktadır. Solgar markası ve Sumbacol benim için piyasanın en iyileri diyebilirim.
 

AyDan

Üye
Katılım
5 Ara 2021
Mesajlar
19
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
adana
Hiç bir eczaneden eksik olmayan, fiyat konusunda oldukça bütçeyi zorlayan ama kullandıktan sonra verilen paranın hakkını veriyor diyen bir üründür. Sambucol markalı ürünleri gözü kapalı kullanabilirsiniz.
 
Üst