Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Kullanıcı Yorumları

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
Genel olarak, serinin önceki telefonları ile benzerlikler barındırsa da, ufak tefek farklılıklarla, diğerlerine göre daha has bir tasarıma sahiptir. Serinin bir alt modeli Galaxy s20’den, daha kullanışlı ve ergonomik olması yönünden daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Galaxy S21 ultra, diğerleri ile kıyaslandığında arkada bulunan kamera modelinden dolayı biraz kalın olduğunu hissettiriyor. 227 gram olan ağırlığı, diğer akıllı telefonlar da olduğu gibi kabul edilebilir bir seviyededir. Yani kolaylıkla cebinizde taşıyabilir, bir rahatsızlık hissetmezsiniz. Kenarları diğer Samsung telefonları gibi oval bir görünüme sahiptir. Samsung Galaxy S21 ultra 5g cam sağlamlığı yüksek seviyede olan bir telefondur. Arka camı da aynı şekilde tasarlanmıştır. Telefonu aldığınızda sizlere koruyucu cam yapıştırılarak geliyor. Bu koruyucu tabaka asla bir rahatsızlık vermiyor, isteyenler o şekilde kullanmaya devam ediyorlar.

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Özellikleri

Kameranın metal olan kaplaması, telefonun tasarımını tamamlayan özelliklerdendir. 4 tane arka kameraya sahip olması ile diğer telefonlara göre kamera özellikleri açısından, hızlı odaklama, yapay zekâ sahne algılama ve telefoto özelliklerine sahiptir. 108 MP sensör ile en yüksek çözünürlüğü sunmaktadır. Yeni çift zoom lens sistemi ve 10 MP çift telefoto lens özelliğiyle diğer telefonlara göre yakınlaştırma da daha hızlı ve keskindir. Android telefonlar arasında en hızlısı ve en güçlüsü olan Samsung Galaxy S21ultra 5g, 888 işlemci ve 12 GB ram kapasitesi sayesinde, oyunlarınızı artık donmadan ve takılmadan oynamanız mümkündür. 5000 mAh pil gücüyle, uzun süre bu telefonu şarjı bitmeden kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Detaylı İnceleme Videosu

 
Katılım
31 May 2021
Mesajlar
27
Çözümler
2
Tepkime puanı
5
Puanları
1
Konum
Sakarya
Kullandığım en kötü telefonlardan biri desem yeridir. Kesinlikle fiyat performans ürünü olmadığını söylemeliyim. Sadece kamerası iPhone cihazlardan daha iyi bir telefon.
 
Üst