Soru Sevgilimin Gönlünü Nasıl Geri Alabilirim?

Ayşegül

Üye
Bugün saçma sapan bir konu üzerinden tartıştık ve reglin etkisiyle fazla tepki gösterdim. Sevgilimin gönlünü nasıl alabilirim bilmiyorum, daha önce böyle bir kavgamız olmamıştı. İstemeden de olsa sevgilimi kırdım nasıl gönlünü alabilirim bilemedim. Hediye önerisi olabilir ya da mesaj. Her türlü fikre açığım, gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum. Şuan her yerden engelli olduğum için hangi yola başvuracağım konusunda çıkmaza girmiş gibi hissediyorum. Çok pişmanım ama pişmanlık fayda etmiyor…

Konu hakkında yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ediyorum. :(

Canım zaten sevgililer gününe az kalmış. Bence biraz sabret ve sevgililer gününe 1-2 gün kala kendini göster derim. Bazen sık boğaz etmek iyi sonuçlara yol açmayabilir. Yaşadığınız sıkıntılar ne derece bilmiyorum ama tek bildiğim bir ilişkide iki taraf dinlenmeli. Şahsen kendim düzenli ilişkimde yaşadığım tecrübelerden yola çıkarak sana yorum bırakmak istedim.

Önerim: Erkeklerin sağı solu belli olmayacağı için baş başa zaman geçireceğiniz bir yere gidebilirsiniz. Bol şans diliyorum. :)

Sevgilin zaten anlaşılan senden vazgeçmiş görünüyor. Bu durum karşısında gururun ve nefsin kendinize sahip çıkıp sessiz bir şekilde izlemede kalın. Eğer çok fazla üstüne giderseniz bence sizden tamamen vazgeçebilir. Her kadın gibi erkeğe hayatı zindan edip özel günümdeyim demenize anlam yükleyemiyorum. Bende özel günümde oluyorum ama sevdiğime ve sevdiklerime işkence çektirmemek için kendi dünyam içinde stresimi yaşıyorum.