Anket Seyahatlerinizde Hangi Havayolunu Tercih Ediyorsunuz?

Hangi Havayolu ile Seyahat Etmeyi Tercih Edersiniz?

• THY (Türk Hava Yolları)

Oy: 1 50.0%
  • AnadoluJet

Oy: 0 0.0%
  • Pegasus

Oy: 1 50.0%
  • SunExpress

• OnurAir

• Diğeri

• Kullanılan toplam oy
    2
Hangi Havayolu ile Seyahat Etmeyi Tercih Edersiniz?

Ülkemizde her yıl milyonlarca insan seyahatlerini daha konforlu yapmak için karayolu yerine havayolunu tercih etmektedir. Hem saat bakımından hem de fiyat açısından havayolu şirketleri seyahat severler için daha doğru bir seçimdir...

Peki, seyahatlerinizde fiyat ve hizmet kalitesi deyince hangi havayolu şirketi tercihiniz olur? Sayfaya eklemiş olduğum ankete katılarak tercihiniz olan havayolu şirketini oylayabilirsiniz. Böylelikle havayolunu tercih eden diğer insanlara seçimleri konusunda öncülük yapmış olacaksınız.

Ankette benim tercihim her zaman olduğu gibi THY olmuştur. Türk Hava Yolları gerçekten şüphesiz hizmet kalitesi konusunda diğer yerli ve yabancı havayolu şirketlerini geride bırakmaktadır. Benim düşüncemin aksini söylemek isteyen olursa da yorum bölümüne çökebilirsiniz. :)

Fiyat konusunda ülkemizde en çok tercih edilen havayolu şirketi şüphesiz Pegasus diyebilirim. Hizmet kalitesi bakımından tatmin edici bir şirket olmasa da ülkemizin ekonomi bütçesine uygun fiyat politikası uygulaması bana göre takdir edilebilir.

THY ise gereksiz pahalı ve hizmet kalitesi fiyatına göre iyi değil. Benim tercihim Pegasus havayollarından yanadır.