Signal Diş Beyazlatıcı Kalem Kullananlar

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
21
Tepkime puanı
7
Puanları
0
Konum
İstanbul
Signal Diş Beyazlatıcı Kalem


Yeterince ağız ve diş bakımı yapmamak, dişlerin sararmasına neden olur. Ayrıca, günlük yaşam içerisinde yoğun kahve, sigara ve çay kullanımı da diş üzerinde sarı bir katman oluşumuna neden olacaktır. Bazen yalnızca dişleri düzenli olarak fırçalamak etkin beyazlık elde etmek için yeterli olmayabilir. Ek olarak beyazlatıcı kalem kullanımı da şarttır. Beyazlatıcı kalemler kısa sürede etkisini gösteren ve başarılı sonuçlarla daha sağlıklı dişlere sahip olmayı olanaklı kılan ürünler arasında yerini alır. Signal diş beyazlatıcı kalem, kompakt bir tasarıma sahiptir. Bu nedenle kolayca taşınabilir. İçeriğindeki güçlü bileşenler, saniyeler içinde dişlerin daha beyaz olmasını sağlarken, kullanım açısından da son derece pratiktir.

Signal Diş Beyazlatıcı Kalem İçindekiler​

Daha sağlıklı görünen, bembeyaz dişlere sahip olmak için iyi bir diş fırçası ve diş macununun yanı sıra diş beyazlatıcı kalem kullanımı da gerekebilir. Öyle ki bu tür malzemeler, içinde yer alan doğal beyazlatıcılarla kısa sürede istenilen görünümün elde edilmesini sağlar. Uygulamanın dikey hareketlerle yapılması kalemin etkisini artıracaktır. Söz konusu ürün içindeki malzemeler ise şunlardır; İzopropil Alkol, Etil Asetat, C12 15 Alkil Benzoat, Akrilatlar, Karbonat, Aqua ve Süklaroz’dur.

Signal Diş Beyazlatıcı Kalemin Kullanımı​

Diş beyazlatıcı kalemler içeriğindeki maddelerle, diş minesine zarar vermeden başarılı bir temizlik sağlar. Ürün içinde bulunan diş macunu, diş fırçası ve su kullanılmadan kolaylıkla uygulanabilmektedir. Temizlik 3 aşama yapılır. İlk aşamada kalem dişlere çok ince bir tabaka şeklinde sürülür. Akabinde de bir dakika içinde mavi pigmentler ve ışık yansımalı parçalar diş yüzeyinde belirir. Böylece dişlerdeki leke ve izler de görünmez olacak ve renk kusurları giderilerek, doğal bir beyazlık sağlayacaktır. İşlemleri uygulamaya koyulmadan önce diş macunu yardımıyla dişlerinizi temizlemeyi unutmayın!
 
Üst