Signal Diş Beyazlatıcı Kalem Kullananlar

Signal Diş Beyazlatıcı Kalem

Yeterince ağız ve diş bakımı yapmamak, dişlerin sararmasına neden olur. Ayrıca, günlük yaşam içerisinde yoğun kahve, sigara ve çay kullanımı da diş üzerinde sarı bir katman oluşumuna neden olacaktır. Bazen yalnızca dişleri düzenli olarak fırçalamak etkin beyazlık elde etmek için yeterli olmayabilir. Ek olarak beyazlatıcı kalem kullanımı da şarttır. Beyazlatıcı kalemler kısa sürede etkisini gösteren ve başarılı sonuçlarla daha sağlıklı dişlere sahip olmayı olanaklı kılan ürünler arasında yerini alır. Signal diş beyazlatıcı kalem, kompakt bir tasarıma sahiptir. Bu nedenle kolayca taşınabilir. İçeriğindeki güçlü bileşenler, saniyeler içinde dişlerin daha beyaz olmasını sağlarken, kullanım açısından da son derece pratiktir.

Signal Diş Beyazlatıcı Kalem İçindekiler​

Daha sağlıklı görünen, bembeyaz dişlere sahip olmak için iyi bir diş fırçası ve diş macununun yanı sıra diş beyazlatıcı kalem kullanımı da gerekebilir. Öyle ki bu tür malzemeler, içinde yer alan doğal beyazlatıcılarla kısa sürede istenilen görünümün elde edilmesini sağlar. Uygulamanın dikey hareketlerle yapılması kalemin etkisini artıracaktır. Söz konusu ürün içindeki malzemeler ise şunlardır; İzopropil Alkol, Etil Asetat, C12 15 Alkil Benzoat, Akrilatlar, Karbonat, Aqua ve Süklaroz’dur.

Signal Diş Beyazlatıcı Kalemin Kullanımı​

Diş beyazlatıcı kalemler içeriğindeki maddelerle, diş minesine zarar vermeden başarılı bir temizlik sağlar. Ürün içinde bulunan diş macunu, diş fırçası ve su kullanılmadan kolaylıkla uygulanabilmektedir. Temizlik 3 aşama yapılır. İlk aşamada kalem dişlere çok ince bir tabaka şeklinde sürülür. Akabinde de bir dakika içinde mavi pigmentler ve ışık yansımalı parçalar diş yüzeyinde belirir. Böylece dişlerdeki leke ve izler de görünmez olacak ve renk kusurları giderilerek, doğal bir beyazlık sağlayacaktır. İşlemleri uygulamaya koyulmadan önce diş macunu yardımıyla dişlerinizi temizlemeyi unutmayın!

Düzenli kullanmama rağmen hiç bir etkisini görmediğimi tüm samimiyetimle söyleyebilirim. Signal markasının ürettiği diş bakım ürünleri gerçekten bana göre yetersiz formüle sahip diyebilirim. Çünkü diş macunu olsun ağız bakım suları olsun hepsi anlatıldığı gibi etkisini göstermiyorlar.

Aslı Tan

Üye
Watsons mağazasında indirimli diye alıp kullandığım bu üründen zerre memnun kalmadım. Üstelik fiyatı o kadar uygun değil. Kesinlikle kullanmanızı tavsiye etmem. Bana göre fiyat performans ürünü olamaz. En iyi dişlerinizi düzenli fırçalayıp yılda bir kez diş beyazlatma işlemi yaptırın. Günümüzde diş beyazlatma işlemleri artık daha kusursuz ve profesyonel şekilde yapılmaktadır.

Elif Sema

Üye
Dişleri beyazlatmak için sadece kalemler ya da ağız bakım sularının yeterli olmayacağını bilmeniz gerekiyor. Herkes böyle küçük şeylerden mucize sonuçlar bekliyor ya ben işte tamamen sinir hastası oluyorum. :) Sen dişlerini fırçalama gel üç beş kuruş ver sonra böyle kalemlerin dişlerinizi anlık beyazlatmasını bekle. Bence tamamen akılsızlık ötesi bir durum. ;) Diş fırçalamayı öğrenin, dişlerinize bakmayı ilke edinin...

Trendyol sitesinden sipariş ettim 2 günde teslim edildi. İlk kullanımdan itibaren diş etlerimde inanılmaz sızlama yaptı ve dişlerimin üzerinde küçük baloncuk şeklinde kabarcıklar oldu. Anladığım kadarıyla dişler hafif kuruyken uygulamak daha doğru olur. Memnuniyet bakımından olumlu baktığım söylenemez ama ilk kullanımda azda olsa hafif beyazlama sağladı gibi diyebilirim.