Sinoz Leke Kremi Kullananlar

Sinoz Leke Kremi

İnternet ortamında sıkça leke giderici krem olarak rastlayabileceğiniz, Sinoz leke kremi hakkında birçok konu merak edilmektedir. Bunlardan en çok merak edilen ise, Sinoz leke kremi kullananların yorumlarıdır. Peki, Sinoz leke kremi ciltteki lekeleri gideriyor mu? Sorusunun cevabını bu yazımızda açıklıyoruz. Lekelerinden kurtulmak için bu kremi kullanan pek çok insan bulunmaktadır. Kullanıcı yorumlarına göre, bu kremi düzenli bir şekilde kullananların çoğu, lekeleri giderdiğini söylemektedir. Ancak tam etki gösterebilmesi için, bir ay düzenli olarak uygulanması gerektiğini de açıklamalarına eklemektedir. Bu krem herkeste aynı sonuçlar vermediğini de belirtmeliyiz. Sinoz leke kremi kullanıcıları arasında memnun olanlar kadar olmayan kesimde mevcuttur. Çoğu kullanıcının yorumu, lekeleri tam olarak gidermese de büyük ölçüde iyileştirdiği yönündedir. Ayrıca bu kremi nemlendirici olarak da kullanmaktadırlar.

Sinoz Leke Kreminin Özellikleri, Faydaları;​

• İlk kullanımdan itibaren cilde parlaklık kazandırır.
  • Cildi ölü hücrelerden arındırarak daha bakımlı görünmesini sağlar.
  • Cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.
  • Ciltte meydana gelen ileri yaş çatlaklarını azaltmaktadır.
  • Renk açıcı özelliği sayesinde sivilce ve yara lekelerini gözle görülür şekilde yok etmektedir.
sinoz-leke-kremi-ozellikleri.jpg

Sinoz Leke Kremi Nedir ve Ne İşe Yarar?​

Sinoz leke kremi, bol miktarda C vitamini barındırır. Bu sayede lekelerin giderilmesi önlenirken, cildinde beyazlamasına olanak sağlar. 30 ml olarak satılan ve yuvarlak bir ambalaja sahip olan Sinoz leke kremi içerisinde, kimyasal maddeler bulundurmamaktadır. Uzun süreli kullanımda, ciltte herhangi bir sorunla karşılaşılmayacağı firma yetkilileri tarafından söylenmektedir. Bu ürün içerisinde, at kestanesi, su teresi ve papatya gibi doğal ve bitkisel maddeler barındırır. Sabah ve akşam olarak günde 2 kere kullanılması önerilir. Çevresel etkenlerden dolayı ortaya çıkan lekelerin giderilmesine olanak sağlar. Özellikle güneş ve sivilce lekelerine karşı etkilidir. Bunun yanında ağda uygulaması sonrası oluşan, vücut kararmaları için de kullanılabilmektedir.
Daha önceden Sinoz markasının piyasaya sürdüğü leke kremini kullananlar, ürün hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Asya

Üye
Arkadaşımın tavsiyesi üzerine alıp kullanmıştım. O zamanlar internette çok reklamı dönüyordu. Düzenli olarak 2 ay kullandım ve gerçekten gözle görülür değişimi gördüm. Fakat anlatıldığı kadar abartılacak kadar leke giderdiği söylenemez. Ben bu ürünün yanında dermaroller kullanmıştım. Her dermaroller işleminden sonra serumları sürüyordum akşamında bu kremi kullanıyordum. Eğer etkili sonuç elde etmek isteyen olursa ben gibi yapabilirler.

Leke serumu almak için eczane dışında hiç bir yerden alınmasını önermiyorum. Piyasada şuan cilde zarar verecek onlarca ürün olduğunu unutmayın! Anlattıklarımla ilgili yardıma ihtiyaç duyan arkadaşların tarafıma DM üzerinden ulaşmasını isterim.

Bana soracak olursanız alıp kullanılacak bir ürün değil! Anlatıldığı gibi kullandım hem de 4 ay her gün sürdüm ama cildimdeki güneş lekelerini açmadı bile. Cildiye doktoruma gittim farklı bir krem yazdı bu kremin yapamadığını 2 ayda yaptı desem yeridir. İnternet sitelerinde o zamanlar çok fazla olumlu yorum okuyup Sinoz leke kremini aldım ama pişman oldum. İnatçı lekelerde hiç bir etkisi yoktur. Hafif lekeli kişilerde etki gösteriyor ki olumlu yorumlar alıyor.

Ben kullanan biri olarak memnun kalmıştım. Zaten cilt bakım ürünleri kişinin cildine göre değişiklik gösterebiliyor. Bana yarayan ürün size yaramayabilir. Bu yüzden bir uzmana görünüp cilt ürünlerini tercih etmeniz tavsiyedir.

Son mesajlar