Soru Sizce Hizmet Kalitesi Kötü Kargo Firması Hangisi?

Ayşegül

Üye
Günümüzde artık birçoğumuz alışverişlerimizi internet üzerinden yaptığımız için birçok kargo firmasının nasıl çalıştığı hakkında tecrübe sahibiyiz. Gönderiler tarafımıza dönem dönem ya geç geliyor ya da zarar görmüş şekilde. Bu gibi durumlar karşısında ister istemez şikayetlerimizi yazılı olarak birçok yerde paylaşıyoruz. Bende bugün merak ettiğim soruya cevap bulmak adına bu konuyu açmak istedim…

Sizce Türkiye’nin hizmet kalitesi düşük olan kargo firmaları hangileridir?

Benzer konular Forum Tarih
S Fal 5 207

Benzer konular

Nurbiye

Üye
Ben bugüne kadar en büyük sıkıntıyı MNG kargoda yaşadım. Şube telefonlarına bakmadığı gibi tarafıma gönderilen kargoları dağıtıma 2-3 gün çıkardıkları olmuştu. Elimden geldiğince MNG kargoyla çalışan kişilerden alışveriş yapmıyorum.

AyDan

Üye
Bana soracak olursanız;

1- MNG Kargo
2- Sürat
3- Yurtiçi Kargo'dur.

Bugüne kadar bu 3 firmanın getirdiği tüm gönderilerim sıkıntılı bir şekilde tarafıma teslim edilmişti.

Şüphesiz Sürat ve MNG kargo diyorum. Özellikle MNG Güvercintepe şubesi çekilmez dert haline gelmişti. En son şikayette bulundum müşteri hizmetleri ilgileneceklerini söylemişlerdi. Daha sonradan gönderilerimi elimden geldiğince başka kargo şirketiyle teslim almaya özen gösteriyorum.