Solgar 5-HTP Kullananlar

Katılım
31 May 2021
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
İstanbul
solgar-5-htp.jpg


Solgar 5-HTP, içeriğinde bol miktarda B6 vitamini bulunan bir tür takviye edici gıdadır. Tamamen bitkisel içerikli bir ürün olan kedi otu ilavesi de içerir. Bu yönüyle vejetaryen kullanımı için de ideal yapısı vardır. Düzenli kullanımı bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarında çalışmasına, gün içerisinde yoğun olarak hissedilen yorgunluk ve de bitkinliğin azalmasına destek vermektedir. Bitkisel kapsül formunda üretilen 5-HTP, cam şişede 30 kapsül olarak satışa sunulmuştur. İçeriğinde alerjen etki yaratabilecek şeker, buğday, gluten, tuz, nişasta, maya ve süt gibi malzemeler kullanılmamıştır.

Solgar 5-HTP Faydaları​

Solgar ürününün içeriğinde L-5 formunda hidroksitriptofan maddesinin yanı sıra, Griffonia simplicifoli çekirdek ekstresi de yer almaktadır. Ayrıca insan sağlığı için çok önemli olan magnezyum, valerian tozu ve B6 vitamini de içeren çok özel bir takviyesidir. Düzenli kullanımı şu faydaları sağlar;
  • 5 http kapsül, vücuda gün içinde ihtiyacı olan enerjinin tamamını sağlamaktadır.
  • Protein ve glikojen metabolizmasına da destek vererek, daha sağlıklı bir hayata destek verir.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirerek, normal fonksiyonlarında çalışmasına yardım eder.
  • Gün içerisinde çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan yorgunluk ve bitkinlik gibi şikayetlerin azalmasına destek sağlamaktadır.
Söz konusu ürünün dikkat dağınıklığı, hiperaktivite bozukluğu, obsesif kompulsif rahatsızlığı, post travmatik bozukluklar ve de sosyal fobi bozukluğunda da kullanımı mümkündür.

Solgar 5-HTP Kullanımı​

Solgar 5-HTP, günde 1 ya da 2 kapsül olmak kaydıyla, tercihen yemeklerden önce kullanılması gereken bir üründür. Düzenli kullanımı sağlık açısından önemli faydalar yaratır. Ancak belirtilen dozda kullanılmasına özen gösterilmesi ve doz aşımı yapılmaması şarttır. Aşırı doza kaçma durumunda meydana gelecek yan etkilerde en yakın sağlık kuruluşuna başvurmalısınız.
 
Benzer konular Forum Tarih
G Cilt Güzelliği 1 40

Benzer konular

Katılım
31 May 2021
Mesajlar
18
Çözümler
1
Tepkime puanı
4
Puanları
1
Konum
Sakarya
Solgarın 2-3 farklı multivitaminlerini kullanıp çok memnun kaldım. Anlatıldığı gibi kaliteden hiç bir şekilde ödün vermeden, insanlık için gerçekten fayda sağlayacak takviye ürünleri geliştiren bir markadır. Avrupa'da olsun ülkemizde olsun milyonlarca insanın beğenerek kullandığı markadır. Solgar 5-HTP anlatılanların üstünde fayda sağlamaktadır.
 
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Eczacıların bile müşterilerine onlarca marka arasında önerdiği tek markadır. Solgar bence kendini ispatlamış ve neredeyse kullanıcılarından hiç bir olumsuz yorum almamış. Bana arkadaşım bu ürünü kullanmamı söyledi ama biraz daha bekleyip kullanmayı düşünüyorum. Buraya yazılacak yorumlar almam konusunda etkili olacak. Kullanan kişiler deneyimlerini bizlerle paylaşırsa seviniriz.
 
Üst