Solgar Hyaluronic Acid Kullananlar

Gülçin

Üye
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
25
Tepkime puanı
6
Puanları
0
Solgar Hyaluronic Acid


Hyaluronic asit, cilt yapısının ve dokularına sağlıklı bir şekilde nemlendirilmesinde kullanılan bir bakım üründür. Daha bilimsel bir tanımla, bu ürünün bağlayıcılık özelliği bulunan bir tür polimer çeşidi olduğunu söylemek de mümkün olacaktır. İnsan vücudunda doğal olarak bulunmasının yanı sıra ihtiyaç duyulduğunda dışarıdan takviye olarak da alınması mümkündür. Öyle ki belirli bir yaştan itibaren hyaluronic asit takviyesi almak sağlık açısından oldukça önemli olacaktır. Çünkü ilerleyen yaşa bağlı olarak insan vücudundaki hyaluronic asit üretimi yavaşlar. Buna bağlı olarak da vücuttaki asit miktarında da önemli bir azalma meydana gelecektir. Hyaluronic asit miktarında azalma olmuş ciltlerde ise yumuşak ve elastik doku yitirilir. İlerleyen süreçte daha sağlıksız bir cilt yapısı ortaya çıkabilmektedir. Böyle durumlarda en çok tercih edilen kozmetik ürünlerinden biri olan Solgar, cildin günlük ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve minerallere ek olarak hyarulonik asit ihtiyacının da tamamını karşılamaktadır.

Solgar Hyaluronic Acid İçeriği​

Solgar, bir tür takviye edici gıdadır. Tablet formunda hazırlanarak 30’luk cam şişede satışa sunulmaktadır. Üretiminde insan vücudu için kimi zaman zararı olabilecek şeker, gluten, buğday, maya ya da süt ürünleri kesinlikle bulunmaz. Aynı zamanda sentetik renklendirici, yapay tatlandırıcı ve koruyucu da içermez. Bu nedenle hemen herkesin kullanımı için ideal bir üründür. İçeriğinde kolajen takviyesi bulunur. Destekleyici C vitamini de ilave edilmiştir.

Solgar Hyaluronic Acid Faydaları​

Ürün düzenli ve belirtilen talimatlara uygun bir şekilde kullanıldığında sağlık açısından çok önemli faydalar bunmaktadır. Ancak bilinen en önemli etkisi ise içeriğindeki kolajen takviyesi ve C vitamini sayesinde bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarını destekleyici özellik sunmaktadır. Ürünün düzenli kullanımıyla birlikte;
  • Yorgunluk ve bitkinlik hissinde azalma
  • Bağışıklık sistemini koruma
  • Metabolizmanın sağlıklı çalışmasını sağlamak
  • Cilt ve dişlerin normal fonksiyonlarının devamlılığını sağlamak
Ürün kesinlikle kutu üzerinde yer alan talimatlara uygun bir şekilde ve belirtilen dozda kullanılmalıdır. Doktor tavsiyesi üzerine kullanan kişilerin doktorunun önerdiği şekilde kullanması doğru olacaktır.
 
Benzer konular Forum Tarih
N Sağlıklı Yaşam 3 585

Benzer konular

Katılım
8 Haz 2021
Mesajlar
18
Çözümler
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
Cildimdeki kırışıklıklar için doktorumun önerdiği takviye edici bir ürün. Şahsen ben 2 aydır kullanıyorum ve çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Solgar ürünlerini gözü kapalı kullanabilirsiniz. İnsanlık için geliştirilen özel formüllü ürünleri gerçekten anlatıldığı kadar etkili çözümler sunuyor. Fiyat olarak biraz pahalı olabilir ama markasını bilmediğiniz ürünleri kullanmak yerine 3-5 fazla verip kaliteli markaları tercih edin. Solgar’ın ne kadar etkili olduğunu kullandıktan 1 hafta sonra hissetmeye başlıyorsunuz.
 
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
37
Çözümler
1
Tepkime puanı
8
Puanları
8
Solgar gerçekten bu işin nirvanası olmuş bir markadır. Gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz. Eğer ilk defa başlayacaksanız kesinlikle internet üzerinden sipariş verin. Eczane ve internet fiyatları arasında çok büyük rakamlar oynuyor.
 
Katılım
8 Haz 2021
Mesajlar
21
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
Ankara
Doktor tavsiyesi üzerine tanıştığım bir üründür. Kullandıkça gerçekten hayranlık beslediğim takviye ürünlerinden biri olmuştur. Günümüzde bu denli etkisini çabuk gösteren kaliteli ürünlerin sayısı oldukça az diyebilirim. Düşünmeden alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
Üst