Splat Blackwood Siyah Diş Macunu Kullananlar

Admin

Yönetici
Katılım
23 Nis 2021
Mesajlar
79
Çözümler
2
Tepkime puanı
28
Puanları
8
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.kadinasor.com
Splat Blackwood Siyah Diş Macunu


Aktif karbon maddesi, ağız ve diş sağlığı açısından çok önemli faydalar sunan doğal bir malzemedir. Günümüzde diş macunlarının yanı sıra çeşitli bakım malzemelerinde de etkin olarak kullanımı sağlanır. Splat Blackwood Siyah Diş Macunu, içeriğinde aktif karbon kullanılmış bir ürün olmasına ek olarak, mükemmel bakım olanağıyla da dikkatleri üzerine çekmiştir. Etkin ve başarılı beyazlık etkisi yaratan ürün kısa zamanda kullananların da beğenisini toplamıştır.

Splat Blackwood Siyah Diş Macunu Faydaları​

Splat Blackwood Siyah Diş Macununun faydasını görebilmek için düzenli kullanım sağlanmalıdır. Ürün bilindiği gibi siyah bir renktedir. Ancak kullanımında beyaz ve gri bir köpük üretir. Rahatsız edici bir tadı kesinlikle yoktur. Aksine ferahlatıcı bir etki yaratır. İlk kullanımdan sonra dahi çok başarılı sonuçlar üretebilen ağız bakım ürününün faydalar ise şu şekildedir;
  • Dişleri aşındırmadan beyazlatır.
  • Ağız kokusu problemine kesin çözüm üretir.
  • Günlük ağız bakımı için gerekli olan tüm olanakları sağlar.
  • Doğal bir içerikle, ağız hijyenine katkı sunmaktadır.
  • Lekelenmiş dişleri başarıyla temizler ve parlatır.,
  • Diş minesini güçlendirir.
  • Kötü koku kalıntılarını absorbe eder.
  • Diş taşı oluşumuna engel olur. Oluşan diş taşlarını da başarılı bir şekilde temizler.

Splat Blackwood Siyah Diş Macunu İçeriği​

Splat Blackwood Siyah Diş Macunu 75 ml’lik kutularda satışa sunulmuş bir üründür. İçeriğinde; Stevya Ekstresi, Biosol, Ardıç Ekstresi ve Aktif Karbon bulunmaktadır. Doğal bileşenlerden elde edilmiş benzersiz formülü dişinizle alakal yaşadığınız problemlerde yardımcınız olacaktır.

Kullanım Bilgisi: Günde en az 2 kez fırçalama işlemi yapmanız gerekir. Macunu nohut tanesi büyüklüğünde fırçanıza aldıktan sonra 2 dakika boyunca fırçalama işlemini sürdürün. Sonraki aşamada ağzınızı bol su ile durulayarak kullanımı sonlandırın. Daha beyaz gülüşlere kavuşmak için ağız bakım suyu veya diş kalemi kullanmanız tavsiye edilir.

Tanıtımı yapılan diş macununu Gratis mağazalarından ve internet satış kanallarından satın alabiliyorsunuz.
 
Üst