Supradyn All Day Kullananlar

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Supradyn All Day


Supradyn All Day, günlük tüketimi sağlanabilen, besinlerden alınması mümkün olan tüm vitamin ve mineralleri içeriğinde bulunduran gıda takviyesidir. Düzenli olarak tüketildiğinde insanların günlük bazda alması gereken tüm vitamin ve mineral ihtiyacını karşılar. Böylece farklı besinler tüketmeye de gerek kalmamaktadır. Özellikle de yoğun iş ya da eğitim hayatı nedeniyle aşırı derecede hissedilen yorgunluk ve aşırı uyku isteğinden kurtulmak adına, söz konusu ürünün kullanımı şarttır.

Supradyn All Day İçeriği​

Ürün, 30 adet film kaplı tablet şeklinde satılmaktadır. Her tabletin içerisinde bulunan vitaminler; C vitamini, E vitamini, B6 vitamini, B2 vitamini, A vitamini, K vitamini, D vitamini, B12 vitamini, Niasin, Folik Asit ve Pantotenik Asit şeklinde sıralanmaktadır. Tam 13 çeşit vitamin içeren All Day içindeki mineraller ise; Kalsiyum, Demir, Magnezyum, Bakır, Çinko, Selenyum, Mangan ve Molib şeklindedir. Ayrıca tüm malzemelere ek olarak ürünü 4.5 miligram kadar da Koenzim Q10 içermektedir.

Supradyn All Day Neden Kullanılır?​

Günlük hayatta vücudu mikroplardan koruyup kişinin kendini daha iyi hissetmesini sağladığı için kullanılmaktadır. Soğuk algınlığı gibi hastalıklarda kişilerin çabuk toparlanmasını destekleyici formüle sahiptir. Vücut A, B, C, D, K vitaminlerine ihtiyaç duyduğunda kullanılmaktadır. Son zamanlarda doktorların vitaminsizlik konusunda sıkıntı yaşayan hastalarına tavsiye ettiği bir markadır.

Supradyn All Day Faydaları​

  • Vücudun ihtiyaç olduğu vitaminlerin alınması konusunda yardımcı olur.
  • Kullanan kişinin bağışıklık sisteminin güçlenmesini desteklemektedir.
  • Kişinin kendini daha enerjik hissetmesini sağlar.
  • Sağlıklı kilo almak isteyenler için ideal bir üründür.
  • Hastalıklarda vücudun direncini arttırır.
Faydalarının yanı sıra nasıl kullanıldığı konusunda bilgileri yazı devamında okuyabilirsiniz...

Supradyn All Day Nasıl Kullanılır?​

Genel olarak yoğun iş dönemleri ve de sınav dönemlerinde kullanımı ideal bir üründür. Supradyn All Day kullanımıyla birlikte günün temposuna ayak uydurmak çok daha kolay olacaktır. Tüketim şekli günlük 1 tablet olarak belirlenmiştir. Kahvaltının ardından tüketilmesi daha doğrudur. Kullanımı da son derece basittir. Bol su ile tüketilmesi önerilmektedir. Ürünün çocuklar hariç olmak üzere herkes tarafından kullanılmasında hiçbir sakınca yoktur.
 
Benzer konular Forum Tarih
Admin Hobi 5 924

Benzer konular

Katılım
31 May 2021
Mesajlar
17
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
Konya
Eğer kilo alma konusunda ben gibi şikayetçiyseniz hiç düşünmeden "Supradyn" kullanabilirsiniz. Ben genelde çok zayıf olduğum için gıda takviyesi ürünler kullanarak gerekli vitaminleri dışarıdan almaya çalışıyorum. Ancak Supradyn içeriğinde bulundurduğu maddeler sayesinde kısa sürede kilo almanızı da desteklemektedir. Kış aylarında direnci düşük olan kişilerin de kullanacağı bu ürün gerçekten muadillerine göre harika sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Son olarak da kullanmaya başladıktan sonra yeme içme konusunda daha istekli oluyorsunuz. Yan etkileri arasında kabızlık durumu olacağı için kabızlığı önleyen çaylar içebilirsiniz. Supradyn kullanan kişilerin kesinlikle günlük minimum 2 litre su içmesi gerektiğini de söylemeden geçemeyeceğim. Ürün hakkında deneyimlerimi paylaşmak istedim. Sorusu olan beni etiketleyerek aklına takılanları sorabilirler.
 
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
15
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Piyasanın en mükemmel multivitamin hapını kullanan biri olarak hiç düşünmeden gidip alın kullanın. Trendyol üzerinden daha uyguna aldığım bu ürünün en güzel yanı gözle görülür etkileri kısa sürede sağlamasıdır. Özellikle de kilo almakta sorun yaşayanların tercihi olması gereken üründür.

Bundan yaklaşık 4 ay önce 48 kilo olan ben 2 ay içerisinde 55 kilo oldum. Sürekli sizi acıktırıyor ve vücudun direncini artırıp daha fazla efor sarf etmenize yol açıyor. Böylelikle vücut yemeye içmeye ihtiyaç duyduğu için mideniz kısa sürede genişliyor. :)
 
Üst