Soru Tatile Gideceğim Köpeğimi Nereye Bırakabilirim?

Merhaba Arkadaşlar,

Uzun zamandır stresten uzakta olacağım bir tatil planı yapıyordum. Sonra arkadaşlarla karar verdik Antalya'ya tatile gideceğim. Fakat benimle 3 yıldır beraber olan köpeğime bakıcı veya otel tarzı bir yer arıyorum. Tatile giderken köpeğimi güvenerek bırakacağım bir yer bulmak istiyorum. Gün içerisinde birkaç kişiyle görüşme yaptım ama güvenemedim. Acaba daha önceden tatile gitmeden köpeğini tanımadığı birine bırakan oldu mu? Öğrenci olduğum için ailemden kimse de yakınımda yok, bu yüzden sizden gelecek önerilere açığım.

İstanbul'dayım Avrupa yakasında Fatih'te ikametgâh etmekteyim. Konu hakkında yardımcı olursanız mutlu olurum.

Benzer konular Forum Tarih
Admin Tatil 0 29

Benzer konular

Çözüm
Tatile giderken köpeğinizi köpek otellerine teslim edebilirsiniz. Eğer bütçem buna uygun değil diyorsanız "Armut" uygulamasını telefonunuza indirin orada köpek bakıcılığı yapan güvenilir kişilere ulaşabilirsiniz. Bende geçen yıl tatile gittiğimde köpeğimi 1 km uzağımda oturan birine teslim etmiştim. Sağ olsun ben gelene kadar kendi köpeği gibi bakıp beslemiş. Düzenli olarak her gün bana videolar atıp benden tam puan almıştı. Fiyat konusunda da yardımcı oluyorlar. Armut uygulamasını küçük çaplı işlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller dilerim.
Tatile giderken köpeğinizi köpek otellerine teslim edebilirsiniz. Eğer bütçem buna uygun değil diyorsanız "Armut" uygulamasını telefonunuza indirin orada köpek bakıcılığı yapan güvenilir kişilere ulaşabilirsiniz. Bende geçen yıl tatile gittiğimde köpeğimi 1 km uzağımda oturan birine teslim etmiştim. Sağ olsun ben gelene kadar kendi köpeği gibi bakıp beslemiş. Düzenli olarak her gün bana videolar atıp benden tam puan almıştı. Fiyat konusunda da yardımcı oluyorlar. Armut uygulamasını küçük çaplı işlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller dilerim.

Çözüm
@Berfin Tunç hızlı cevabınız için teşekkür ederim. Az önce dediğiniz uygulamayı indirdiim birkaç kişiyle görüşme yapmak için ilan oluşturdum. Umarım doğru birini bulup evladımı gönül rahatlığıyla teslim ederim.

Hasret

Üye
Geçen yıl tatile giderken internette tanıştığım birine bıraktım köpeğimi. Benden daha güzel besleyip bakmış. :ROFLMAO: Köpeğimi teslim almaya gittiğimde bana gelmedi bile. Adam resmen kendine alıştırmış. Bu arada yakınınızda bulunan petshop varsa onlardan da yardım alabilirsiniz.