Türkiye'nin En İyi Hava Yolu Şirketi Hangisidir?

Türkiye'nin En İyi Hava Yolu Şirketi Hangisidir?


Ülkemiz, havacılık sektöründe her geçen gün daha da büyümekte ve gelişmektedir. Öyle ki her yıl milyonlarca yolcu, uçak bileti satın alarak gerek ülkeler arası gerekse de şehirler arası yolculuk yapmaktadırlar. Ayrıca insanlar en iyi hizmet olanaklarını sunan, kaliteli ve güvenilir havayolu firmalarını tercih etmeye özen göstermektedirler. Ülkemizde faaliyet gösteren havayolu şirketlerinin aynı zamanda iyi bir de kargo taşımacılık hizmeti sunduğu görülüyor. İşte ülkemizin en iyi 3 havayolu şirketi…

Türk Hava Yolları​

Türk Hava Yolları ülkemizin bayrak taşıyıcısıdır. Merkezi de İstanbul’da yer alır. Hem ülkemizde hem de dünyada en çok tercih edilen hava yolu şirketlerinden olan Türk Hava Yolları, Avrupa ülkeleri, Ortadoğu ve hatta Amerika kıtasına kadar uzanan geniş bir uçuş ağı bulunmaktadır. Ayrıca Türk Hava Yolları şirketinin 5. Kez Avrupa’nın en iyi havayolu seçilmesi de tesadüf değildir. Şirketin aynı zamanda dünyanın da en iyi dördüncü hava yolu olmayı başarmıştır. Dünyanın dört bir yanında kusursuz hizmetleriyle adından sıkça söz ettiren havayolu şirketi Türk Havayolları, müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Sun Express Hava Yolları​

Sunexpress Hava Yolları ise Antalya merkezli bir havayolu şirketidir. Ülkemizde hem yerli hem de yabancı turistler tarafından gözde bir mekân olan Antalya iline tarifeli ve charter uçuşlar düzenliyor olmasıyla ön plana çıkmıştır. Ayrıca ülkemizde ilk defa Anadolu şehirleri ve Almanya’nın önemli merkezlerini birbirine bağlayan bir firma olmasıyla da ön plana çıkar. Her yıl milyonlar tarafından tercih edilen şirketlerden biri olmayı başarmıştır.

Pegasus Hava Yolları​

Pegasus’da ülkemizin en iyi hava yollarından biridir. Firmanın İstanbul merkezli bir şirket olduğu biliniyor. En önemli özelliği ise düşük maliyetli havayolu şirketi olmasıyla dikkatleri üzerine çeker. Firma, her yol misafirleri için uygun fiyatlı, vaktinde kalkan ve yeni uçaklarla seyahat etme imkânı sunmaktadır. Özellikle kalkışlarını Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden gerçekleştirmektedir.

Onur Air Hava Yolları​

İstanbul'da merkezi ofisi bulunan Onur Air, ekonomik fiyatlarla müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Türkiye topraklarında 14 Nisan 1992 yılında kurulmuştur. Özel havayolu şirketlerinden biri olan Onur Air, milyonların beğenisini kazanarak adından sıkça söz ettirmiştir. Şirketin hizmet politikası tamamen müşterinin memnuniyetini kazanmaya yöneliktir. Güvenilir havayolu şirketlerinden olan Onur Air'i yolculuklarınızda tercih edebilirsiniz.

Peki, size göre Türkiye'nin en iyi havayolu firması hangisidir? Cevaplamalarınızı sitemize üye olarak yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.
 

Benzer konular

Üst