Soru Türkiye'nin En İyi Yoğurt Markası Hangisidir?

Sizce Türkiye'nin En iyi Yoğurt Markası Hangisi?

  • AOÇ

  • Dost

  • Danone

  • Torku

  • Eker

  • Pınar

  • Yörsan

  • Kebir

  • Sütaş

  • İçim


Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Admin

Yönetici
Katılım
23 Nis 2021
Mesajlar
79
Çözümler
2
Tepkime puanı
28
Puanları
8
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.kadinasor.com
Türkiye'nin En İyi Yoğurt Markası Hangisidir?


Markete gittiğinizde yoğurt reyonunun önünde durup hangi marka yoğurdu alacağınız konusunda kararsız kalıyorsanız, bu yazımız sayesinde artık hangi yoğurdu almanız gerektiğini bileceksiniz. Piyasada bulunan yoğurtlar arasından en iyi olanı; doğal olan, kimyasal maddeler içermeyen, taze olan, tadı güzel olan yoğurt en iyi yoğurttur. İşte tadıyla güzel olan ve yapım aşamaları hijyenik olan en iyi yoğurt Sütaş markasına ait olan yoğurttur. Yıllardır tadından ve kalitesinden ödün vermeyen Sütaş yoğurtları piyasadaki en sevilen ve en tercih edilen yoğurt markasıdır. En sevilen ve tüketilen yoğurt markası olmasına rağmen fiyatı çok uygundur.

Türkiye’deki En Doğal Yoğurt Satan Marka Hangisidir?​

Sütaş markasından sonra yoğurtlarında doğallığa önem veren, temiz bir ortamda üretilmesini sağlayan birçok Türk marka bulunmaktadır. Bunlar arasında Pınar, Torku, Yörsan, İçim, Eker, Kebir, Yörükoğlu, Balkan, AOÇ yoğurt markaları bulunmaktadır. Özellikle AOÇ yoğurt markası yani Atatürk Orman Çiftliği markası en taze ve en doğal yoğurtları üretmektedir. Üretimleri taze olduğu için de piyasada hemen satın alınan yoğurtlardır. Bu nedenle marketlerde bulmanız biraz zor olabilir. Eğer AOÇ yoğurdu bulamazsanız her ürününde doğallığa ve temizliğe önem veren Torku yoğurtları tam aradığınız gibidir. Hem de piyasaya daha fazla yoğurt sürdüğünden her markette kolaylıkla bulabilirsiniz. Tazeliğine ve doğallığına göre de fiyatı oldukça uygun olan bir yoğurt markasıdır.

Yazılanlara ek olarak konu başında yer alan ankete katılarak beğenerek tükettiğiniz yoğurt markasını oylayabilirsiniz.
 

Benzer konular

Katılım
4 May 2021
Mesajlar
21
Tepkime puanı
7
Puanları
0
Konum
İstanbul
Ailece Sütaş markasının ürettiği yoğurtları beğeniyoruz. Sapanca tarafında markette satışı olmayan yoğurtlarında lezzetleri gerçekten çok güzeldir. Eğer imkanınız olursa Sapanca'da el yapımı yoğurt yemenizi tavsiye ederim.
 

Yeliz

Üye
Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
31
Çözümler
1
Tepkime puanı
7
Puanları
1
Konum
Mersin
Bende Sütaş’ın yoğurtlarını beğeniyorum. Diğer markalarda genelde 2 günde ekşime oluyor ama Sütaş markasında böyle bir sorun yaşamıyorum.
 
Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
36
Çözümler
2
Tepkime puanı
12
Puanları
0
Konum
İstanbul
Benim için varsa yoksa Yörsan'ın ürettiği yoğurtlar derim. İlk yorumlara bakıldığında Sütaş 1 adım önde ama bence Yörsan'ın ürettiği süt ürünlerini de es geçmemek gerekiyor.
 
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Eker mandıra tesisine sahip olduğu için süt ve süt ürünlerine ait birçok ürettiği şeyler lezzetli oluyor. Bence Eker piyasanın öncü markalarından biridir. Ayranları bile birçok markanın ayranlarına göre daha lezzetli. Farkındaysanız birçok gıda işletmesi Eker markasını kullanıyor.
 
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
22
Tepkime puanı
1
Puanları
0
Konum
Ankara
Sütaş markasının da mandırası olduğu için kesinlikle piyasada tek geçerim. Yıllardır sofralarımızın güvenilir lezzeti olduğu için benim tercihim Sütaş'tan yanadır.
 
Üst