Soru Türkiye'nin Güvenilir ve En Hızlı Çalışan Kargo Firması Hangisi?

Yeliz

Üye
Üniversitedeki kardeşime kargoyla erzak göndermeyi düşünüyoruz ama internette araştırdığım kadarıyla neredeyse bütün kargolar sıkıntılı. Daha önce çok fazla kargoyla işim olmadı. İçerisinde yiyecek ve dökülebilecek şeyler olduğu için Türkiye’nin en iyi kargo firması ile göndermek istiyorum. Sizin öneriniz nedir, sizce hangi kargoyla gönderirsek sağ salim ve en hızlı şekilde ulaşır?

İnternet alışverişlerimde genelde kargolarım Aras ya da Yurtiçi kargoyla tarafıma gönderiliyor. Gelen kargolar hasarlı geldiği için kargo gönderimim de bu gibi sorunlar yaşamamak için sizden gelecek önerilere kulak asmak istiyorum.

Benzer konular

Türkiye'de en hızlı ve kurumsal kültür altında çalışan kargo firmaları bana göre sırasıyla şöyle;

1- Yurtiçi Kargo
2- Aras Kargo
3- UPS Kargo
4- DHL Kargo
5- MNG Kargo
6- PTT Kargo

Tavsiyem ise en güzeli Aras Kargo'dur. Bugüne kadar kargolarım çok hızlı ve hasarsız geldiği için çalışmalarından çok memnunum.

Beril K

Üye
Bana soracak olursanız en iyisi tartışmasız Yurtiçi Kargo firmasıdır. Diğerleri pişmanlık desem yeridir.

Kargo firması deyince aklıma ilk gelen yıllardır UPS kargo olmuştur. Fiyat konusunda biraz pahalı olabilir ama güvenirlilik konusunda tek geçerim. Aras kargo ise hızlı teslimat konusunda takdir ettiğim firmadır.

Nurbiye

Üye
MNG kargodan uzak durun diğerleri emin olun süperdir. Sürat kargoda bana göre hızlı güvenilir bir kurumdur.

Yurtiçi kargo kurumsal bir sistem üzerinde çalışma yürüttüğü için kargolarım hep tarafıma güvenilir teslim edildiği gibi gönderilerimde sorunsuz karşı tarafa ulaştırılmıştır.