Twitter Hesap Dondurma

Admin

Yönetici
Katılım
23 Nis 2021
Mesajlar
79
Çözümler
2
Tepkime puanı
28
Puanları
8
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.kadinasor.com
Twitter Hesap Dondurma


Twitter hesabınız artık ilginizi çekmiyorsa veya fazla vaktinizi alıyorsa hesap ayarlarından hesabınızı dondurabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için öncelikle Twitter hesabınıza giriş yapmalısınız. Ardından aşağıdaki adımları sırasıyla uygulamaya koyulun;
  1. Profilinize tıklamanız gerekmektedir. Profilinize tıkladıktan sonra ayarlar ve gizlilik seçeneğinin olduğu butona tıklamalısınız.
  2. Buraya tıkladıktan sonra açılan sayfada hesap butonuna tıklayın ve ekranda en altta yer alan hesabımı devre dışı bırak butonuna dokunun.
  3. Bu butona dokunduğunuzda ekranınızda hesabınızı neden devre dışı bırakmak istediğinizi soran bir soru belirecektir. Buraya fazla vaktimi alıyor gibi bir cevap verdikten sonra devre dışı bırak butonuna tekrar tıklayın.
  4. Ekranda şifrenizi girmenizi isteyen bir yazı çıkacak. Buraya şifrenizi girdikten sonra evet, devre dışı bırak seçeneğini seçerek hesabınızı devre dışı bırakabilirsiniz.
Eğer istenilen yere şifrenizi girmenize rağmen şifreyi kabul etmiyorsa hatalı şifre uyarısı alıyorsanız şifrenizi yenileyerek adımları tekrardan uygulamaya koyulun.

Twitter’da Dondurulan Hesap Tekrar Kullanılabilir Mi?​

Twitter hesabınızı dondurduktan sonra ekranda 30 gün içerisinde giriş yapmazsanız hesap silinecektir uyarısı belirecektir. Bu uyarıda da olduğu gibi 30 gün içerisinde şifrenizi ve kullanıcı adınızı girerek hesabınızı tekrar aktifleştirebilirsiniz. Hesabınız aktifleştiği zaman mailinize bununla ilgili bir bilgilendirme yazısı da gelecektir. Bu yazıdaki linke tıklayarak hesabı aktifleştirebilirsiniz. Ama eğer 30 gün süre geçmiş ise kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdiğinizde bu bilgilere ait bir hesap yok uyarısı alacaksınız. Böyle bir uyarı alırsanız da bunun bir çözümü bulunmamaktadır. Mecburen yeniden bir hesap oluşturmanız gerekecektir. Yeni hesap açarken aynı kullanıcı adını alabilirsiniz.
 
Benzer konular Forum Tarih
Admin Twitter 0 284
Admin Instagram 0 276
T Facebook 0 280

Benzer konular

Üst