Twitter Hesap Kapatmak

Admin

Yönetici
Katılım
23 Nis 2021
Mesajlar
79
Çözümler
2
Tepkime puanı
28
Puanları
8
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.kadinasor.com
Twitter Hesap Kapatmak


Kullandığınız ve artık ilginizi çekmeyen, zamanınızı alan Twitter hesabınızı kapatmak istiyor olabilirsiniz. Bu hesabınızı kapatmak için yapmanız gereken işlemler çok basittir. Twitter hesabınızı kapatmak için aşağıdaki adımları izleyin;
  • Öncelikle sahibi olduğunuz hesaba giriş yapmanız gerekir. Şifrenizi ve kullanıcı adınızı girerek giriş yaptıktan sonra ise profil fotoğrafınıza tıklayarak ya da alt alta duran üç çizgi simgesine tıklayarak ayarlar sayfasını açmalısınız.
  • Açılan sayfada ayarlar ve gizlilik butonuna dokunun. Dokunduğunuzda ekranda bir sayfa menü belirecektir. Bu menüden hesabınız yazılı butona tıklamalısınız. Bu butona tıkladığınızda yeni bir sekme açılacaktır.
  • Açılan sekmenin sonunda ise hesabı devre dışı bırak butonu olacaktır. Butona tıkladığınızda hesabı neden devre dışı bırakmak istiyorsunuz tarzında bir soru sorulacaktır. Buraya gerekli cevabı girdikten sonra devre dışı bırak butonuna dokunmanız gerekecektir.
  • Ardından tekrar bu konu hakkında emin olup/ olmadığınızı soran bir yazı çıkacaktır. Ona da evet, hesabı devre dışı bırak cevabını verir vermez hesaptan çıkışınız sağlanacak ve hesap devre dışı kalacaktır.
Yukarıdaki maddeler halindeki işlemleri uyguladıktan sonra artık ait olduğunuz hesabı kapatmış olacaksınız.

Twitter’da Kapatılan Hesap Tekrar Açılır Mı?​

Hesabınız kapatılırken size bir bilgilendirme yazısı verilecektir. Bu yazıda kapatılan bu hesaba 30 gün içerisinde giriş yapma şansınızın olduğu yazıyor olacaktır. Yani hesabı kapattıktan 30 gün sonra hesabı tekrar aktifleştirebilirsiniz. Ama 30 gün içerisinde giriş yapmadıysanız, hesap kalıcı olarak silinmiş olacaktır. Dilerseniz aynı kullanıcı ismini kullanarak yeni bir hesap açabilirsiniz. Eski hesabınızın kullanıcı adı boşa düşeceği için kapatma işlemini yapmadan önce tekrar tekrar düşünün.
 
Benzer konular Forum Tarih
Admin Instagram 0 276
T Facebook 0 280
Admin Twitter 0 114

Benzer konular

Üst