Veet Tüy Dökücü Krem Sprey Kullananlar

Veet Tüy Dökücü Krem Sprey

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yöntemi Veet tüy dökücü krem spreydir. Ürün tüm vücut ve özellikle de hassas ciltlerde kullanım için ideal bir yapıya sahiptir. İçeriğinde bulunan aloe vera ve menekşe özü yatıştırıcı etkisi yaratır. Tıraş bıçağı kullanımına göre 2 kat daha fazla pürüzsüzlük yaratmasına ek olarak 24 saate kadar da etkin bir nemlendirme sağlar. Veet tüy dökücü krem sprey, kullanım açısından da oldukça pratik bir üründür. İçeriğinde aqua üre, gliserin, kalsiyum hidroksit, butyrospermum parkii yağı, potasyum ve parfüm bulunur. Ürüne sahip olmadan önce birçok kişinin ürünle alakalı cevap aradığı sorular ise şöyledir;

Veet tüy dökücü krem sprey hangi bölgeler için kullanılır?​

Vücudunuzda tüylenip sizi görüntü olarak rahatsız eden tüm bölgelerin kullanımı için uygundur. Genelde tüy dökücünün kullanım alanları bacaklar, kollar, koltukaltı ve bikini bölgesidir. Uygulama bölgelerini genişletmek için uzmanından yardım almanız önerilir.

Veet tüy dökücü krem sprey nasıl kullanılır?​

Veet tüy dökücü krem bacaklarda ortalama 5 santim uzaktan sıkılarak kullanılmaktadır. Daha sonraki aşamada ürün bacak bölgesine eşit olarak yayılır ve belirtilen süre boyunca beklendikten sonra temizlenir. Vücudun koltuk altı ve bikini bölgesi gibi hassas alanlarında, avuç içine 3 santimetre uzaklıktan ürün sıkılarak ilgili bölgelere uygulama yapılmalı ve akabinde de temizlenmelidir. Veet tüy dökücü krem için ortalama bekleme süresi 10 dakikadır. Cildinize uygun doğru ürünü bulmak için uzman birinden yardım alabilirsiniz.

Veet tüy dökücü krem sprey kaç gün etkilidir?​

Ürünün etkisi ilk kullanımdan sonra ortalama olarak 1,5 hafta kadar sürmektedir. Kremin düzenli kullanımı tahrişe neden olmaz ve ciltte kötü bir koku da bırakmaz. Normal ve hassas ciltler için uygun üründür.. Cilde zarar vermeyen bileşenlerden elde edilmiş tüy dökücü kremlerin en önemli etkisi tüyleri kalıcı olarak bir şekilde azaltıyor olmasıdır. Veet tüy dökücü krem de bu anlamda en iyi performansı sergileyen ürünlerden biri olmuştur.

Uyarı: Piyasada bulunan diğer markaların tüy dökücü ürünleri beklenilen sonucu vermeyebiliyor. Üretiminde kullanılan maddeler cildinizde beklenmedik yan etkilere yol açabilmektedir. Bilmediğiniz ya da bilgi sahibi olmadığınız hiç bir markanın ürünlerini kullanmayın.

Veet marka olarak yıllardır kullanıcısı olan kişiler hem güven veriyor hem de Türkiye piyasasında birçok satış noktası bulunmaktadır. Güvenle kullanacağınız markanın ürün çeşitlerini Gratis, Watsons, Migros vb. kozmetik satış alanı olan yerlerde bulabilirsiniz.

Peki, sizler vücuttaki istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için hangi marka tüy dökücü ürünü kullanıyorsunuz?

Yıllardır vazgeçemediğim ağda markalarından biri olmakla birlikte gerçekten fiyatının hakkını veriyor. Belki fiyat olarak maliyetli olabilir ama gerçekten Veet markasının üstüne marka tanımam. Cildime zarar vermeden istemediğim tüylerden tek çekimde kurtulabiliyorum. Önemli olan cildinize uygun olan ürünü seçmek.

Alternatif marka düşünecek olursanız Vi-Vet düşünülebilir. Fiyat performans ürünü olarak ön plana çıkıyor ama en az Veet ürünleri kadar kaliteli ürün yelpazesine sahip olduğu söylenebilir.

Kumsal

Üye
Migros sanal marketten çok uygun fiyata satın alabileceğiniz ağdadır. Bende yıllardır üstüne diğer markaları deneme gereksinimde bile bulunmadım. Çünkü ciltle ilk temasında bile tahriş etmeden tüylü bölgeleri başarılı şekilde temizliyor. Hatta inatçı tüylere karşı bile kökten çözüm sunuyor. Kullandıktan sonra cildinizin daha pürüzsüz görünmesi için ağda yağı kullanmanızı tavsiye ederim.

Sibel

Üye
Veet bana göre piyasanın lider ağda markasıdır. Daha iyisi var diye iddia edenlerin yorumlarını beklerim. Ama kendimi bildim bileli Veet kullanırım, kullandığım günden bugüne kadar gerçekten diğer ağdalar kadar zahmet vermiyor.