WhatsApp Falcı Hizmeti

Merhabalar,

Uzun süredir bazı uygulamalar kullanarak kahve fincanı fallarıma baktırdım. Geçen her sürede fal baktırma olayına fazla kafa taktığım için anlık falıma bakacam kişilerle iletişim kurmak istiyorum. WhatsApp veya diğer yazışma uygulamaları üzerinden fal hizmeti veren varsa bilgilerini benimle paylaşmanızı rica ediyorum.

Falıma bakacak kişinin gerçekten alanında uzmanlaşmış olması isteğimdir. Günümüzde falcıyım deyip para tuzağı olan kişilerle iletişim kurmak istemem.

Şimdiden konu hakkında yardımcı olacaklara teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Benzer konular

Türkiye'nin dört bir yanında fal hizmeti veren yüzlerce insan biliyorum. Ancak yaptığım araştırmalar sonucu hepsinin sadece para odaklı çalıştığı gerçeğini de gün yüzüne çıkardım. Bende sizin gibi fal baktırırken kendimi rahatlatıyor ve hayatımı anlatılanlar doğrultusunda yaşıyordum. Fakat onca falcıdan o kadar farklı şeyler duymaya başlamıştım ki psikolojim bozulmaya başlamıştı. Daha sonra falcıya ve falda çıkanlara inanmamaya başladım ve hayatımı düzene soktum.

Uzun lafın kısası kulaktan dolma şeylere inanmamaya başladım. WhatsApp gibi uygulamalardan ne kadar birine güvenebilirsiniz? Varsayalım biriyle iletişim kurdunuz, anlattıklarına ne kadar inanacaksınız? Bırakın böyle batıl inançları ve hayatınızın falcısı kendiniz olun. Yaşayın, tecrübe edinin ve geleceğe sağlam adımlarınızı öyle atın derim. Falcılar ve fala baktırmak artık bana saçma geliyor. İstanbul'da onlarca falcının kapısını çaldım sadece param gitti elde ettiğim hiç bir şey olmadı.

Bende uzun süredir araştırma yapıyorum gerçekten WP üzerinden fal bakımı yapan kişiler anlattıkları konusunda ne kadar gerçekçilik payına sahipler. Günümüzde artık insanlar her alanda birbirini koparmanın peşinde olduğu için böyle uygulamalar üzerinden hizmet satın almak bana mantıklı gelmiyor. Ama derseniz ki ben yine de kahve falıma baktırmak istiyorum, o vakit size DM üzerinden gönderdiğim numaralardan fal hizmeti satın alabilirsiniz.

Son 2-3 gündür yaptığım araştırmalara göre alanında uzman birkaç kişi bu işin hakkını veriyormuş. Eğer dikkatinizi çekerse arayıp bilgi alın derim. Şahsen kendim henüz fal baktırmadığım için tecrübeye dayalı yorum yazamıyorum. :)

Ya ben Ankara’dayım burda bir fal mekanı var turuncu diye. Onlar telefon falı online fal falan bakıyorlar. İsterseniz bir bakın mekanın adı turuncu fal cafe zaten. Ben Ankara’da olduğum halde her zaman gidemiyorum ama bu WhatsApp’tan fal baktırma olayı sayesinde gitmeden fal baktırıyorum arada. Yalnız her falcıları iyi diyemem falcılara iyice bakıp seçin benim gittiğim birkaç falcısı var özellikle onlar baya iyiydi.

Basakkrts

Üye
Ya ben Ankara’dayım burda bir fal mekanı var turuncu diye. Onlar telefon falı online fal falan bakıyorlar. İsterseniz bir bakın mekanın adı turuncu fal cafe zaten. Ben Ankara’da olduğum halde her zaman gidemiyorum ama bu WhatsApp’tan fal baktırma olayı sayesinde gitmeden fal baktırıyorum arada. Yalnız her falcıları iyi diyemem falcılara iyice bakıp seçin benim gittiğim birkaç falcısı var özellikle onlar baya iyiydi.
Evet, benimde tek güvendiğim fal mekanı orası haklısın. Diğerleri konusunda hiç emin olamıyorum.

ozgesen

Üye
WP üzerinden falcılara fazla güvenemiyorum. Genelde parayı peşin alıyorlar sonra birkaç açıklamada bulunup seansı bitiriyorlar. Gidip yerinde fal baktırmanın daha mantıklı olduğunu söylemeliyim.