Soru WhatsApp Şikayet Hattına Nasıl Ulaşabilirim?

WhatsApp'ta yaşadığım dolandırıcılık olayından dolayı acilen WhatsApp ekibine ulaşmam gerekiyor. İletişim kurabileceğim herhangi bir adresi var mıdır?

Türkiye'de WhatsApp destek ekibi var mı? Eğer varsa iletişim bilgisine sahip arkadaşlarla tarafımla paylaşırlarsa sevinirim. Siber suçlarla ilgili bir sıkıntı yaşıyorum gerekli mercilere suç duyurusunda bulundum ama kararın aleyhime olmaması için yetkililerden yardım almam gerekiyor.

Benzer konular

Çözüm
Ülkemizde WhatsApp destek birimi olmasa da yurtdışından gelecek cevaplar yardımcı olabilir. Aşağıdaki adımları sırasıyla takip edin;

WhatsApp > Ayarlar > Yardım > Bize Ulaşın bölümünden gerekli bildirimi oluşturun. En kısa sürede tarafınıza yardımcı olacak bir yetkiliden cevap alacaksınız. Açılan sayfada sizden istenilen bilgileri doğru şekilde gerekli alanlara girdikten sonra mesajınızı yazıp gönderin. Türkçe mesajın yanı sıra İngilizce olarak göndermeniz daha etkili olur düşüncesindeyim.

Kurumsal iletişim için mail yolundan iletişime geçeceğiniz adres şöyledir;

Elif Sema

Üye
Ülkemizde WhatsApp destek birimi olmasa da yurtdışından gelecek cevaplar yardımcı olabilir. Aşağıdaki adımları sırasıyla takip edin;

WhatsApp > Ayarlar > Yardım > Bize Ulaşın bölümünden gerekli bildirimi oluşturun. En kısa sürede tarafınıza yardımcı olacak bir yetkiliden cevap alacaksınız. Açılan sayfada sizden istenilen bilgileri doğru şekilde gerekli alanlara girdikten sonra mesajınızı yazıp gönderin. Türkçe mesajın yanı sıra İngilizce olarak göndermeniz daha etkili olur düşüncesindeyim.

Kurumsal iletişim için mail yolundan iletişime geçeceğiniz adres şöyledir;

Çözüm