Xpecia Kadın Tablet Kullananlar

Gülçin

Üye
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
25
Tepkime puanı
6
Puanları
0
Xpecia Kadın Tablet


Saçlar çeşitli nedenlere bağlı olarak dökülmektedir. Saçların dökülmesine kimi zaman mevsimsel faktörler, kimi zamanlarda da sağlıksız beslenmek, saç bakımına ve temizliğine özen göstermemek gibi unsurlar neden olmaktadır. Saç dökülmesine engel olmak için bakım ve temizlik konusunda dikkat etmek gerekmesinin yanı sıra takviye gıdalarla da sorunu ortadan kaldırmak mümkündür. Özellikle de kadınlardaki saç dökülmesinin temel nedeni demir eksikliği ve kansızlıktan olduğundan, yardım almak için iyi bir dermatoloji uzmanından destek almak şarttır. Öyle ki saç dökülmesi tedavi edilebilir bir rahatsızlıktır. Gerekli tahliller ve kontroller yapıldıktan sonra alanında uzman kişiler size tedavi edici reçeteyi yazacaklardır.

Genelde kadınların internet üzerinden cevap aradığı sorular ise şöyledir;

- Peki saç dökülmesine engel olmak için neler yapılması gerekiyor?

- Kadınlar genelde neden saç dökülmesi problemi yaşar?

- Xpecia Kadın 60 Tablet saç dökülmesine gerçekten engel oluyor mu?

Saç dökülmesi son derece hassas bir konudur. Saçları daha sağlıklı görünüme kavuşturmak hem de dökülmeye engel olmak için takviye edici gıda olan Xpecia kullanımı gerekir. Etkileriyle kadınlar arasında adından sıkça söz ettirmeyi başarmış olan Xpecia Kadın 60 Tablet, yalnızca dökülme probleminde değil ayrıca saçlarda kalite kaybı, saç kırılması ve saçların sönükleşmesi gibi sorunlarda da iyi bir çözüm yöntemi olmuştur. İçeriğinde ise saç ve saç derisinin ihtiyaç duyduğu vitaminleri (mineralleri) bulundurmaktadır.

Gingko Biloba; kılcal damarların genişlemesine ve saç diplerinin beslenmesine yardımcı olan bir maddedir.
Biotin; vücudun ve saçların ihtiyaç duyduğu bir vitamindir
Folik Asit; saç dokularının daha hızlı gelişmesine ve hücresel fonksiyonların kusursuz çalışmasına destek olur.
Keratin; düzenli kullanımda saç dökülmesini azaltır ve yeni saç gelişimini destekler.
Çinko; saçların dökülmesinin önüne geçerek daha sağlıklı uzamasını sağlar.
Sülfat; saç derisini ölü hücrelerden arındırır ve tazelenmesinde etkilidir.
Mabet Ağacı Yaprağı; genç yaşta saç kaybının önüne geçilmesine yardımcıdır.
Vitamin B5 (Pantotenik Asit); saçtaki incelmeleri normal kalınlığına kavuşturur.
Bioperin; kırılmış saç tellerini onararak daha düzgün görünmesini sağlar.

Kalsiyum D-Pantotenat gibi önemli vitamin ve mineralleri sayesinde saçınızı derinlemesine besler.
Hiçbir alerjen madde ya da sağlığı tehdit edici madde içermez. Ayrıca kullanımı da son derece basittir ve Xpecia Kadın Tablet tavsiye edilen günlük dozun aşılmadan kullanılmalıdır.

Kullanım Şekli: Gün içerisinde 2 tablet şeklinde alınmalıdır. Sabah kahvaltıdan ve akşam yemeğinden sonra 1 tablet şeklinde kullanabilirsiniz. Piyasada bulunan takviye edici gıdaların hiç biri beslenme yerine koyulmamalıdır. Kullanılan bu tarz destekleyici hapların yanında düzenli beslenmeyi de yapmayı ihmal etmeyiniz. Herhangi bir yan etki yaşanması durumunda derhal en yakın sağlık kuruluşuna başvurabilirsiniz.

Üretimi Türkiye'de yapılan Xpecia'nın bileşenleri yurtdışından ithal edilmektedir. Kullanacak kişilerin 11 yaş ve üzeri olması gerekir. İlaç kategorisinde yer almayan Xpecia, herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılamaz. Son kullanım tarihine ise kutunun yan yüzeyine bakarak ulaşabilirsiniz. Satışı tüm eczanelerde yapılmakta olan bu ürünü internet satış kanalları üzerinden bulmanızda mümkündür.
En popüler takviye edici gıdalar arasında yerini alan Xpecia Kadın Tablet hakkındaki deneyimlerinizi ve görüşlerinizi yorum bölümünü kullanarak paylaşabilirsiniz.
 

Benzer konular

Yeliz

Üye
Katılım
25 Nis 2021
Mesajlar
31
Çözümler
1
Tepkime puanı
7
Puanları
1
Konum
Mersin
Doktorumun tavsiyesi üzerine kullanmıştım. Genelde 6 ay gibi bir süre kullanılması gerekiyor. Düzenli olarak kullanıldığında hissediyorsunuz bir süreden sonra saçlarınızın normalinden daha dolgunlaştığını. Kullandığınız bu ürünün yanında tercih ettiğiniz şampuanların önemi de yüksek derecede önemlidir. Kısacası saç bakımınız için doğru ürün kombinasyonu yapmanız gerekiyor.

Kesinlikle satıcı kişilerden fikir alarak saç bakım ürünleri kullanmayın. Genelde onlar satış yapsınlar diye her türlü yola başvuruyorlar. Saçınıza fayda sağlayacak ürünlerin doğru seçimi için öncelikle saç dökülme sorununun neden dolayı kaynaklandığını öğrenin. Bunun için kan tahlili verip doktor kontrolüne gitmeniz gerekir.
 
Katılım
8 Haz 2021
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
Muğla
Kullandım hatta 5 ay gibi bir süre kullanıp çok memnun kaldım. Aralıksız sabah-akşam kullanmak gerekir. Takviye edici hapların yanı sıra düzenli protein ağırlıklı beslenmeniz gerektiğini unutmayın. Sabahları ara öğünleri atlamadan tüketerek kısa sürede saç dökülmesine engel olabilirsiniz. Tırnaklarında hızlı uzamasına yardımcı olurken cildinizin ihtiyaç duyduğu vitaminleri de ağlamanızı sağlıyor. Esra hocama teşekkür ederim beni XPecia ile tanıştırdığı için. :)
 
Katılım
8 Haz 2021
Mesajlar
9
Tepkime puanı
2
Puanları
0
Konum
Mersin
2019 yılında kullanmış biri olarak çok başarılı destekleyici vitamin ürünüdür. Formülünde yer alan bileşenlerin saçlara inanılmaz derecede faydasını gördüm. Düzenli olarak kullanan biriydim daha sonra tedavim tamamlanınca bırakmıştım. Bazen stresten kaynaklı saçlarda dökülmeler meydana geliyor diyorum ki yine mi başlasam ama doktora görünmeden kendi kafama göre hap kullanmak istemiyorum. Saçlarında yıpranma, dökülme ve özellikle cansızlık şikayeti olanlar kullansınlar.
 
Katılım
8 Haz 2021
Mesajlar
18
Çözümler
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
2017 yılında 4 ay kullandım o dönemler piyasanın en popüler ürünüydü. Kendini geliştirmediği için arka planda kalan başarılı bir takviye ürünüdür. Kullandıktan 3 hafta sonra saçlarımda dökülmeler azalıp tırnağımda meydana gelen beyazlıklar gitmişti. Demir-Çinko eksiği olan kişilerin şiddetle kullanmasını tavsiye ediyorum. Kullanın daha sonra 2-3 ay aradan sonra kan tahlili verin değerlerin normale döndüğünü göreceksiniz.
 
Katılım
31 May 2021
Mesajlar
17
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
Konya
Saçlarımdaki dökülmeleri azalttığı gibi cildime de faydasını gördüm. Ancak fiyatı geçen yıla nazaran artmış durumda. Alacak olanlar kampanyalı 3 adet paketinden satın alsınlar. Tekli alımlarda zarara girmenin anlamı yok. Sonuçta 6 ay düzenli kullanılması tavsiye ediliyor. Kullanmadan önce uzaman birinden destek almanızda doğru olur. Bazı kişilerde alerjik yan etkilere neden olabilmektedir.
 
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
19
Tepkime puanı
5
Puanları
1
Konum
Mersin
Ürün yorumları gerçekten insanı iki arada bir derede bırakıyor ama içeriğine bakıldığında insan kullanmakta istiyor. Kullanıcı yorumlarını değerlendirerek alıp kullanacağım, edindiğim tecrübeleri tarafınızla paylaşmak için bir yorum daha bırakmaya geleceğim.
 
Katılım
4 May 2021
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Eğer irsi bir durum varsa ne yaparsanız yapın saçlardaki dökülmelerin önüne geçmek mümkün olmuyor. Ülkemizde satışı yapılan yüzlerce saç bakım ürünlerini kullansanız da irsi kaynaklı dökülmelere karşı herhangi bir çözüm bulana rastlamadım. Sadece bakım konusunda destekleyip dökülmesini yavaşlatabilirsiniz.
 
Katılım
15 Ocak 2022
Mesajlar
9
Çözümler
1
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Konum
İstanbul
Onca zaman kullandım sadece tırnaklarıma etki sağladı saçlarım yine aynı şekilde dökülmeye devam ediyor. :( Gerçekten artık stresten saçlarım aşırı dökülmeye başladı. Başka hap ya da şampuan önerisi olan yok mu?
 
Üst