Soru Yüzde Yüz Doğal Öksürük Şurubu Var mı?

Sibel

Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Uzun zamandır öksürükle mücadele vermeye çalışan biri olarak artık ilaç bazlı ürünler kullanmaktan sıkılmış durumdayım. İstiyorum ki doğal yöntemlerle kronikleşen öksürüğü engelleyebileyim. Eğer piyasada daha önceden kullandığınız doğal öksürük şurubu varsa lütfen ismini paylaşır mısınız? Çünkü eczaneden satın almış olduğum öksürük şurupları gerçekten anlatıldığı kadar etkili olmayabiliyor. Benim ciğerlerim hassas olduğu için çok çabuk enfeksiyon kapabiliyorlar. İlerlediğindeyse inanılmaz şekilde rahatsız edici öksürük yapıyor. Artık kendimin rahatsızlığını geçtim kafamı ne zaman yastığa koysam boğmaca şeklinde öksürmeye başlıyorum. Ailem artık bu durumdan rahatsız olduğu kadar korkmaya da başladılar. O kadar doktor doktor gezmeme rağmen bir türlü öksürüğü kesen bir şey bulamadım.

Kesinlikle gluten, renklendirici ve paraben içermeyen bir şurup arıyorum. Konu hakkında yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ediyorum.

Benzer konular

Çözüm
Öncelikle çok geçmiş olsun dilekluerimi sunarak yorumu yazmak istiyorum...

Yapmanız gereken detaylı bir doktor kontrolünden geçmenizdir. Araştırma yapılmalı ve kronikleşen öksürüğün neden meydana geldiği bulunmalıdır. Şuan piyasada %100 doğal Bisolnatur adlı şurup bulunmaktadır. Kesinlikle koruyucu hiç bir madde içermemektedir. Şurubu kullanan kişilerin olumlu yönde deneyimlerini yazdıklarını söyleyebilirim. Ürünü kullanan kişilerde kesinlikle yan etki görünmediğini de söyleyebilirim. Hafif formül sahip şurubu 1 yaşından büyük olan herkes kullanabilir.
Öncelikle çok geçmiş olsun dilekluerimi sunarak yorumu yazmak istiyorum...

Yapmanız gereken detaylı bir doktor kontrolünden geçmenizdir. Araştırma yapılmalı ve kronikleşen öksürüğün neden meydana geldiği bulunmalıdır. Şuan piyasada %100 doğal Bisolnatur adlı şurup bulunmaktadır. Kesinlikle koruyucu hiç bir madde içermemektedir. Şurubu kullanan kişilerin olumlu yönde deneyimlerini yazdıklarını söyleyebilirim. Ürünü kullanan kişilerde kesinlikle yan etki görünmediğini de söyleyebilirim. Hafif formül sahip şurubu 1 yaşından büyük olan herkes kullanabilir.

Çözüm