Zayıflamak İstiyorum Ne Yapabilirim?

BETTY

Moderatör
Katılım
28 Nis 2021
Mesajlar
31
Tepkime puanı
7
Puanları
6
Konum
İzmir
Merhaba kızlar.

Yıllardır kilo problemi yaşıyorum. Ne kadar zayıf olmak istesem de kendimi tutamadığım için bunu başaramıyorum. Yemek yemeyi çok seviyorum ve ne kadar kendimi tutmaya çalışsam da sürekli acıkıyorum bu yüzden yemek yeme ihtiyacı duyuyorum. Aslında çok aşırı bir kilom yok fakat boyum uzun olmadığı için ve üst bölgem geniş olduğundan dolayı kilolu duruyorum. Kısa süre de hızlı kilo vermek istiyorum bunun için bana yardımcı olabilecek bir diyet programı paylaşırsanız sevinirim.

Özellikle benim gibi olup zayıflamayı başarabilenler varsa aranızdan bu süreci nasıl atlattıklarını ve neler yaptıklarını söylerlerse sevinirim. Şimdiden tarafıma yardımcı olacaklara teşekkür ederim. :)
 

Benzer konular

Katılım
24 Nis 2021
Mesajlar
12
Tepkime puanı
4
Puanları
0
Konum
Ankara
Merhaba @BETTY,

Öncelikle kilo vermek için düzenli beslenmeli ve doğru spor egzersizlerini uygulamak gerekir. Bende zamanında kilo probleminde çok şikayetçiydim. Fakat midem genişlediği için şikayetim kilo almama engel değildi. Uzman diyetisyenin bana uygun gördüğü diyet listesini uyguladım, sporumu düzenli yaptım ve 2 ay içinde gözle görülür şekilde kilo verdim. Forumda açılan bir konuyu seninle paylaşmak istiyorum. Böylece yazılan bilgiler doğrultusunda kilo vermek için kendine uygun olan şeyleri öğrenebilirsin.

 
Üst