Zoretanin Kullanırken En İyi Nemlendirici Ürünler

Katılım
8 Haz 2021
Mesajlar
8
Çözümler
1
Tepkime puanı
2
Puanları
0
Konum
Konya
Zoretanin Kullanırken En İyi Nemlendirici Ürünler


Zoretanin, jelatin kapsül formuyla eczanelerde satılan ve kalıcı iz bırakma riski olan şiddetli aknelerin tedavisi için kullanılan bir ilaçtır. İçeriğinde yüksek miktarda İzotretinoin maddesi bulunur. Aynı zamanda A vitamini türevi ilaçlar kategorisinde yer almaktadır. Kullanımı oldukça basittir. Tedavi doktorun önerdiği zamanda ve önerilen dozda başlatıldığında 3 ay gibi kısa bir süre içerisinde etkili sonuçlar elde etmek mümkün olacaktır. Bu ilaç içeriğindeki maddeler nedeniyle cilt üzerinde ciddi oranda kuruluk ve tahriş gibi sorunlar yaratabilmektedir. Yeni cilt sorunlarıyla karşılaşmamak ve kuruluk problemini başarılı bir şekilde giderebilmek için nemlendirici kremlerle kullanılması şarttır.

Shiseido Pureness Matlaştırıcı Nemlendirici​

Shiseido markasının en iyi nemlendirici ürünlerinden biri olan Pureness, hafif dokusu ve içeriği sayesinde ciltteki yağı başarılı bir şekilde hapseder. Ürünün en önemli özelliği pudralı bir yapıda olmasıdır. Bu yönüyle ciltteki parlamaya da engel olmaktadır. Ayrıca matlaştırıcı niteliği de bulunan Pureness, düzenli kullanıldığında cilde ferahlık katacaktır.

The Body Shop Nemlendirici Sorbe​

Dünyanın dört bir yanından kadının en çok tercih ettiği nemlendirici ürünlerden biri de şüphesiz ki The Body Shop markasının nemlendirici sorbe ürünüdür. Su kürecikleri teknolojisi kullanılarak üretilmiş olan sorbe, aynı zamanda yüksek miktarda E vitamini ve mineraller de içermektedir. Böylece başarılı bir şekilde ciltteki yağın emilmesini sağlarken, mat bir görünüm yaratır. Tüm cilt tipleri için ideal bir üründür. İçeriğinde buğday tohumu yağı vardır ve gün boyunca cildin nem ihtiyacını karşılar.

Kiehl’s Ultra Facial Oil-Free Gel Cream​

Kiehl’s markasının Ultra Facial Oil-Free Gel Cream ürünü düzenli kullanıldığında ciltteki sebumun başarılı bir şekilde azaltılmasına destek vermektedir. Ürün yağsız bir içeriğe sahip olup, cilt için son derece faydalı olan çöl bitkisi ve salatalık özü içermektedir. Üretiminde paraben ve parfüm gibi maddelerin kullanımı yapılmamıştır. Her cilt tipi için uygun etkin bir nemlendirme üründür.
 

Benzer konular

Üst